Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti visztek a kórházi napokra...

Ti visztek a kórházi napokra hajszárítót?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nem nagyon lesz ott időm a hajamat szárítgatni, de viszont megmosni meg meg kéne.Hosszú a hajam muszáj lenne megszárítani.

2012. márc. 2. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Én elsőre vittem, de tényleg nem volt rá időm a baba-mama szobában. Most meg már csak 2-3 nap a kórház, annyit ki lehet bírni mosás nélkül.

Szárazsampont próbáltad már esetleg?

2012. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
szerintem, ha nem mosod meg, azzal sincs semmi gond! Összekötöd vagy felcsatolod és nem is látszik, hogy zsíros a hajad! Én szülés után a kórházban minden éjszaka úgy leizzadtam, hogy minden nap moshattam volna a hajam. sem erőm, sem kedvem nem volt hozzá. Majd mikor hazajöttünk akkor megmostam. 3napot voltam bent. 4 hós kislány anyukája
2012. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szárazsampont?Nem.Az micsoda?

Igen én is ettől tartok, hogy csak a helyet fogja foglalni a táskában és nem is lesz se időm se erőm ilyenekre.

Köszönöm a válaszaitokat:)

2012. márc. 2. 13:03
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
nekem időm, erőm lett volna, de nem láttam szükségét, így nem vittem.
2012. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Én vittem,jól jött,mert 2 hetet ücsörögtem odabent.De szülés után már a semmi kedvem nem volt hajat mosni,szárítgatni,örültem,hogy magamat kicsit meg vizezgessem itt ott volt erőm,nem hogy még a felvágott hasamat húzigáljam annyira fájt a vágás.

Ez a száraz sampon eszembe juthatott volna nekem is:) remek ötlet!!!

2012. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Én vittem, utolsó nap meg is mostam a hajam. Addigra pont beindult a tejem, reggel tejfoltosan, leizzadtan, borzas zsíros hajjal ébredtem. Nekem kellett a jó közérzetemhez...

A kórházban még tényleg csak esznek és alszanak a babák, annyira lefárasztja őket a szülés, majd az oltás, uh az idődbe belefér. A hajszárító zúgása pedig még a sírós babákat is rögtön elaltatta :)

Én nem bántam meg, hogy vittem...

2012. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vittem, de nem azért, mert nem akartam hajat mostani, hanem azért, mert rövid és vékony szálú a hajam, így nagyon hamar megszáradt. A kórházban dög meleg volt, tényleg pikk- pakk megszáradt. Hogy nem volt belőve, na hát nagy kaland ;-)
2012. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vittem, de a szobatársam hozott és ő meg is mosta egyszer és megszárította. Nem baba-mamás szobában voltunk, bár én császáros voltam de én is megmostam amikor hazajöttünk 3 nap után.
2012. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem rövid hajam van nem vittem.Gondoltam nem fogok hajat mosni,de mivel 10 napot töltöttünk benn így muszáj volt.

A szobatársaimnak hosszú haja volt mégsem hoztak ők sem.Olyan meleg volt a kórteremben hogy akárki hajat mosott egy órán belül száraz volt a haja.

2012. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Szia, én kétszer szültem. Mindkétszer a szülés napján mostam hajat reggel, így tudtam, hogy a kórházban nem lesz rá szükség a 3-4 nap alatt.

De nem értem, miért ne lenne idő hajat mosni. A babák egész nap alszanak, néha el is viszik őket fürdeni, orvosi vizsgálatra. Ha csak nem egész nap látogatók vesznek körül, akkor egy csomó szabad idő van a kórházban.

Ha hajat akarsz mosni, vidd be a hajszárítót és ha már nem kell, küldd haza a férjeddel.

2012. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!