Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvely nyilalás végbél körüli...

Hüvely nyilalás végbél körüli nyilalás, alhasi fájdalom, derékfájdalom lehet a szülés előjele? Teljesen kisugároz a lábamba is a fájdalom.

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok, tegnap este kezdődtek ezek a tünetek?

Volt valakinek akinek így indult be a szülés?


2012. márc. 5. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez mind igaz rám már vagy egy hete, 36. hétbe léptem. Remélem még nem akar kibújni...
2012. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én már nem bánnám ha jönne:) Nyitva vagy már valamennyire?
2012. márc. 5. 11:50
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Két hete még zárt voltam :) De igazán csak azóta van ez a "tünet". Ő a 3. babám, a többieknél nem volt ilyen erős, van, hogy egyszerűen meg se tudok mozdulni.
2012. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Én 36+5 vagyok. 3-4 napja vannak ezek a tünetek. Én még szeretnék kihúzni vagy 2 hetet:).
2012. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
12:05-ös én egy hete egy ujjnyira voltam nyitva, de csak tegnap kezdődött ez az erős fájdalom. Mikor mész dokihoz?
2012. márc. 5. 12:11
 6/17 A kérdező kommentje:
Te nyitva vagy már valamennyire? Én péntekig szeretném kihúzni, akkor kezdem a 38-at. De ha jönni akar azt sem bánom. De ha nektek már ilyen régóta van, akkor még lehet, hogy még én is egyben leszek egy darabig:)
2012. márc. 5. 12:14
 7/17 anonim ***** válasza:

Tegnap este nekem is ilyen tüneteim voltak. Pár napja már tapasztalok hasonlót, de tegnap sokkal erősebb volt. Már azt hittem, lesz valami... ;-) Hát nem.


39hkm

2012. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdésem a 36+5 napos kismamához szólt:)
2012. márc. 5. 12:15
 9/17 A kérdező kommentje:
12:14-es én is így voltam, de úgy látszik csak szórakoznak velünk a kis zsiványok:)
2012. márc. 5. 12:16
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez még nem a szülés előjele. Csak ahogy már nagy a baba nyom itt is ott is és ezáltal mindenféle idegeket is nyom, ami kisugárzik minden felé. Én ilyesmit 35 hetesen kezdtem érezni (jó 1 hete).

Az első gyerekemnél úgy indult be a szülés, mintha hascsikarásom lenne és vele együtt egy kis hasmenésem is volt (hajnai 1 óra körül kezdtem járkálni a WC-re). Nem is nekem, hanem a férjemnek tűt fel, hogy egyre sűrűbben megyek, de már alig jött belőlem valami. Kérdezte is, hogy mennyi időnként vannak "hascsikarásaim"? Akkor még 40 percenként jöttek és szépen sűrűsödtek, de akkorra már semmi nem jött belőlem.

2012. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!