Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fáj a szülés? (spontán)

Fáj a szülés? (spontán)

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 15:08
1 2
 1/15 Nazira válasza:
100%
Nekem pl fájt 8 órát szenvedtem de megérte :) Van aki hamar túl van rajta, emberfüggő. Én nem bírom a fájdalmat + adtak fájás segítőt így nehéz volt non fájt :/ Van aki bemegy a kórházba és 1 óra múlva már megvan mindennel kis fájdalommal. Egyén függő dolog ez non.
2012. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
30%
Igy van Nazira,bevittem a nomet a korhazba,20 perc mulva megmutattak a gyermekemet.De azert fajt neki 1 picit.
2012. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
83%
Bizony, fáj! De ez különleges fájdalom, mert van értelme!:-))
2012. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a barátom bent lehet amikor szülök?
2012. febr. 11. 15:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem naaaagyon fájt. :D (Most már merek mosolyogni, akkor sírni lett volna kedvem)

Férjem bent volt velem, szóval akár nálatok is bent lehet a barátod.

2012. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Semmihez nem hasonlítható ez a fájdalom.

De a végeredmény a lényeg. Van értelme a fájdalomnak, minél jobban és sűrűbben fáj, annál közelebb kerülsz ahhoz, hogy a karjaidba vedd a gyermeked. És ha mindezt apa is átéli veled, akkor ott, abban a pillanatban, együtt váltok szülővé és családdá!!!

2012. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Fáj, fáj...de az ember lánya úgy van vele, hogy a végén mégiscsak egy baba lesz a "jutalma", és máshogy értékeli ezt a fájdalmat...:D
2012. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon fáj. Ki hamarabb, ki később tud megszülni. Én túlhordással és több mint 10 órás vajúdással hoztam világra a kicsimet. De nagyon megérte a szenvedést! ;-) Tény és való, nincs ehhez fogható fájdalom... De ne félj tőle! Biztos beengedik a párod, velem is bennt volt, sokat segített!
2012. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon. Néha úgy érezheted, ezt már nem is lehet bírni. De bírod mégis, mert célja, értelme van. És amint a kezedben a kisbabád, el is felejted rögtön az összes fájdalmat. :-)
2012. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen akit szeretnél,(korlátozott számig)bent lehet veled :D nekem amúgy 12h volt a vajúdás és szülés
2012. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!