Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek szülés előtt mennyivel...

Nektek szülés előtt mennyivel ment lejjebb a hasatok?

Figyelt kérdés
Ez nagyon látványos volt?Én szombaton leszek 38 hetes, de még mindig fent van, sokszor alig kapok már levegőt.:)

2012. márc. 8. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt látványos. Talán valamennyit lejjebb ment, de igazából a legutolsó napokon készült fotókon is elég magason van a pocakom. (40 hét 3 napra szültem)

Talán az utolsó napon volt úgy, hogy ha leültem, akkor a hasam ráült a combomra. :)

De a kezem szinte soha sem fért be a mellem és a hasam közé (azt szokták mondani, ha befér, akkor már leszállt a poci).

2012. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34. héten lent volt már, 40+6-ra szültem. Nekem nagyon látványos volt, az egész család azon szurkolt, nehogy koraszülött legyen. Egy barátnőm pedig úgy ment be szülni, hogy fent volt a hasa, nem ment lejjebb egy kicsit se.
2012. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem bő 1-1.5 hete ment le. Most 37.hetes vagyok.
2012. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a 38 heti ultrahangon tapogatta meg a hasam a szonográfus nőci és mondta hogy már leszállt :)

40 + 6 napra bújt vki mégis :) kislány és már majdnem 2 éves napokon belül

2012. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

semennyivel... legalábbis kívülről, nem látszott semmi. belülről a szülés előtt pár órával éreztem, hogy tolja a fejét lefelé de kegyetlenül. 12 órával később megszületett.

11 hós kislány anyuja

2012. márc. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, amúgy én is 40+6 -ra szültem, mint az előttem szólók, érdekes! A dokim már tűkön ült, mert már javában a túlhordós héten voltunk, amikor a baba még mindig nem igazán helyezkedett be. Aztán mégis.
2012. márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semennyivel, nem volt lejjebb. Front volt és nem volt ideje leszállni, elfolyt a magzatvíz....
2012. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Akkor nekem sem biztos hogy lejjebb megy.Mindenki azt mondja, hogy milyen fent van a hasam..
2012. márc. 10. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!