Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés beindulása után...

A szülés beindulása után mennyivel állapítják meg a fájásgyengeséget?

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem éjfélkor kezdett szivárogni a vizem, 4-kor jött a dokim, kicsípte a burkot alul, mert valahol felül volt megrepedve. Akkor várt még egy órát, akkor sem lettek fájások, így olyan 5-fél 6 körül bekötötték az oxitocint.
2012. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó, nekem este 10 körül kezdett fájni a derekam, majd éjfél körül a fájások, reggel 6 kórházban voltam, végig mutatott fájásokat, néha olyan magasan kiugrott, mint szülés előtt szokott, de nem vált rendszeressé, este 21 óra 14 perckor volt a császár, addigra állapították meg a fájásgyengeséget, majdnem 24 óra telt el.
2012. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 7 órával a víz elfolyása után kötötték be az oxitocint fájásgyengeség miatt. Nem bántam volna, ha előbb megtörténik, hiszen látták, hogy órák óta semmit sem tágulok...
2012. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elsodleges fajasgyengeseg ha a burok repedese utan 72 oraval nem indul meg a szules.(WHO) vagy a betoltott 42 het utan nem indul meg a szules(WHO). Masodlagos ha mar voltak rendszeres fajasok es van tagulas min 2-3 cm (1-2 ujnyi es a fajasok leallnak.

Ha mar voltak fajasok sok es hosszu de nem tagultal vele azt ugy hivjak elhuzodo kezdeti szakasz (latente fase/pre labor ) Ez a hivatalos nemzetkozi WHO altal megirt megfogalmazas DE minden orvos minden beteg egyedi eset es az orvos diagnosztizal a beteget (kismamat) latva.

2012. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!