Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények, tapasztalatok Dr....

Vélemények, tapasztalatok Dr. Szemán Györgyről? Mit hallottatok róla? Veletek milyen volt? (Miskolc, Semmelweis kórház)

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek a kórházról azt is írjátok meg, mert kíváncsi vagyok! Előre is köszi és megy a zöld kezecske! :-))))
2012. márc. 9. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam, hogy jó orvos. Fel is kerestem tavaly, a babámat ő segítette világra. Nagyon jó orvos. Korrekt, becsületes. Én nagyon szerettem hozzá járni, pedig utáltam nődokihoz járni. Tudja ki vagy. Nem végez felesleges vizsgálatokat, ultrahangoz, Edat is szúr ha szükséges.

Egy valamit nem vállal, csak ha minden kötél szakad és az a császár. Csak akkor vág, ha tényleg muszáj. Az étkezésedre viszont nagyon oda kell figyelned nála, vannak szabályai, ha nem tartod be, akkor nem vállal el. Ilyen az is pl: ha hízékony vagy, akkor cukros diétára fog, teljes kiőrlésű kenyér, sovány húsok, kevés gyümölcs, sok zöldség, hogy a szénhidrát alacsonyan maradjon. De emiatt nagyon alapos is, és ez is mutatja, hogy ő csak jót akar.

A kórház, én csak jót tapasztaltam, de meglepően olvastam, hogy sokan nem. Itt egy kérdés, amiben sok rosszat írnak az Erzsébetről is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Én ezt nagyon meglepődve olvastam, mert velem mindenki nagyon aranyos és rendes volt, segítettek amiben tudtak, ráadásul kedvesen, és semmit nem kértek vagy fogadtak el viszonzásul, hisz ez a munkájuk.

2012. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hozzá járok 4 éve nődokihoz. Velem mindig nagyon kedves és rendes volt. Most 24 vagyok és sajna lett egy hüvelygyulladásom, amiből már lassan fél éve nem gyógyulok ki....már lassan törzsvendég vagyok nála. Párom azt mondta váltsak orvost, de én nem akarok mert már ismerem és rendes hozzám...most fogok visszamenni hozzá és reménykedem hogy ezúttal megoldjuk a problémámat. Mezőkövesdi vagyok, nekem az össze ismerősöm kivétel nélkül nála szült és mindenki nagyon meg van v meg volt vele elégedve. Mi két év múlva tervezzük a babát és szerintem továbbra is hozzá fogok járni. Én a kórházról is jókat hallottam, ott szültek szinte mind akik Szemánhoz doktor úrhoz jártak. Itt egy video nézd meg, már én is megnéztem, mert hát ha oda kerül a sor valószínű, hogy itt fokok szülni :) [link]
2012. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első válaszadó! és milyenek nála az árak?
2012. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A magánrendelési árakat tudom nála. 7000ft/alkalom, ha rákszűrés is van akkor 8000ft.
2012. márc. 16. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én 6000-ret mondtam volna, mert én még az éven nem voltam nála, tőlem tavaly ősszel ennyit kért.
2012. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszadók! és szült nála valaki? és ott mennyit és mikor adtatok neki?
2012. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!