Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első szülésnél hány perces...

Első szülésnél hány perces fájásokkal kell elindulni a kórházba?

Figyelt kérdés

Az előbb mértem, 12 percenként jönnek a fájások.

Ezek már a rendes fájások? Nem mondanám, hogy fájnak, inkább kellemetlenek. A hasam is kemény, de a fájásokon kívül nincsen más jel.

Szerintetek?

38 hkm



2012. márc. 10. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5-10
2012. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Össze vagy pakolva? Milyen messze a kórház?
2012. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, igy kezdodik. Olyan gurnyasztos, mensis fajasokkal, nem is igazan faj. Ha egy oran keresztul 5 percesek, akkor mar jo ha uton vagy, nekem ezt mondtak. Mire beertunk (fel ora kb), addigra 3 percesek voltak es 2 centis voltam.

Sok szerencset!!!!

2012. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, jajjjj, majd irj, hogy mi ujsag :)
2012. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, most nekem is olyanok.

Össze vagyok pakolva, igen és innen 20 perc a kórház autóval.

Köszönöm! :)

2012. márc. 10. 18:46
 6/17 anonim ***** válasza:

Jajj de izgi :) Ha nem folyt el a magzatvíz és közel a kórház akkor még ráérsz. Készülődj össze persze :)

Ha adott időközönként jönnek a fájások és meleg fürdő hatására nem múlnak el akkor azok már igazi fájások. Persze az elején még nem fáj annyira.


Gondolok majd rátok, sok sikert!!!!

2012. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

A meleg vizes megoldást pedig kipróbálom!

2012. márc. 10. 19:00
 8/17 anonim ***** válasza:
Én öt percesekkel indultam el, és kb 40-50 perces az út a kórházig. Szivárgott a magzat víz is és 9,5 óra múlva megszültem. Neked sok sikert és gyors szülést kívánok. (jujj,de izgis ez!!!)
2012. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én is sok sikert kívánok:)
2012. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! èn már megszültem február 10-én 38 hetesen, én 9-én voltam orvosnál es semmi jele nem volt hogy én szülni fogok ;) csak péntek ejszaka 2 kor mentem volna a wc-re es elönött a viz alulrol, majd egyfolytäba, de semmi fäjäsaim nem voltak, a pärom mondta akkor szoljak neki mikor fäjäsok is vannak fél ora mulva jött az elsö de nem volt vészes majd 10 pecenként akkor hivta a párom a mentöket na azok ide ertek 15 perc alatt, de idegeskedtek egy jo 15 perc mulva beertünk a korhäzba akkor 2 cm-re voltam kinyilva majd jöttek a fäjäsok egyre jobban mär 5 percesek voltak, 4:30-kor ätsétältattak a szülöszobära holott nem lehetett järkälni mivel a magzatviz folyt, majd 6 utän bejött a szülésznö es közöte hogy 10cm akkor elindult a szülés ;)! 5 oräba telt hogy a kislänyom meglegyen ;)! es az elsö nekünk! majd ird meg mizu kiväncsi vagyok ;)!
2012. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!