Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány perces fájásoknál kell...

Hány perces fájásoknál kell elindulni a kórházba?

Figyelt kérdés

A baba már tegnap este óta meg sem moccant, én pedig görcsölök reggel 9 óra óta. Nem tudom, hogy ez jósló-e vagy már elindult a babám, de a medence csontomon is apróbb nyomásokat érzek.

Nagyon halálosan nem fáj, de azért takarítás közben meg kellett állnom kétszer, hogy egy kicsit koncentráljak.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2012. febr. 19. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mérd az időt fájások közben, és ha rendszeres, akkor szerintem 7 perceseknél elindulhatsz. Én mondjuk kórházba voltam, de csak az 5 perceseknél szóltam a nővéreknek, és még akkor is eltelt 3 óra a fiam megszületéséig. Ha jóslófájás, akkor a melegvíztől elmúlik. MAjd írj, hogy mi a helyzet.
2012. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása előtt lemértem, 14 perc volt.
2012. febr. 19. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Hány hetes vagy? Azonnal kórház!!!

A baba nem mozog! Nem szabad várni!

2012. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Remélem, hogy már a kórházban vagy, s remélem minden oké, nem úgy mint nálam, akinek pár óra nem mozgás után már csak azt tudták mondani, hogy sajnos nem él a baba.

36 hetes voltam, én is keményedtem, de a baba nem mozgott!

2012. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baba nem mozog AZONNAL kórház!
2012. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bementem a kórházba, egyből csináltak egy ultrahangot, de volt szívhang és azt mondta a doki, hogy már a vége felé közeledünk, egy ujjnyira nyitva is vagyok és csak ezért kicsit lustább a baba. De azóta meg lett "piszkálva", és éreztem, hogy van.

Megkérdezte a doki, hogy hazajövök-e vagy sem, én pedig hazajöttem, mert a cuccom is és a párom is itthon maradt.

Azt mondta, hogy ha bármi van, akkor hívjam, és 7 perces fájásokkal induljunk el.

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 19. 15:45
 7/8 A kérdező kommentje:
És kedves #4-es válaszoló, őszintén sajnálom! Kitartást!
2012. febr. 19. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy vagy az óta?
2012. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!