Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt menstruáció előtt 2...

Nem várt menstruáció előtt 2 nappal jött belőlem egy kis barna váladék, ez mit jelent? Azóta, ha wc-zek, akkor a papíron halvány piros folt van, a tisztaságin nincs vér.

Figyelt kérdés
Peteérés napján is voltunk együtt, utána pár napig fehér krémes folyásom volt. Már van egy babám, tehát az akkori tapasztalatom alapján terhesnek érzem magam, viszont akkor a nem várt közelében inkább rózsaszínes, és nem barnás folyás volt. Megjön érzés is megvan egy hete. Itt sírok ,mert teljesen beleélem magam, és félek attól, hogy megjön.
2009. aug. 4. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom hogy ez mi lehet. Nekem eddig mindig megjott a barna-rozsaszines cucc utan, de szurkolok, hogy neked ne ez legyen. Bocs az ekezetek hianyaert, kulfoldrol irok.
2009. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni, de nekem a wc papíron barnás-rózsaszínes folyás mindig a menszimet jelzi. De gondolom ez is egyénfüggő.


Reméljük jók a megérzéseid. ;)

2009. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!