Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE II. -n dr. Gimes Gábor...

SOTE II. -n dr. Gimes Gábor mennyit kér egy szülésért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én április 1-én szültem, illetve császározott a Dr. Úr. Mi levetettük az őssejtet, tehát mi 80.000. ft-ot adtunk. Éjszaka 3:45-kor született meg a kisfiam, de amikor hívták, Ő rögtön jött s végig ott volt mellettem. Miután látta, hogy valami bibi van, rögtön kérdezte, hogy császár, vagy pedig tovább vajúdok. Rögtön a császárt választottam. Minden nap jött meglátogatni....szóval én csak dícsérni tudom. De egyébkén soha nem mond összeget, amennyit Te gondolsz.
2009. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én kb. 30 000-at tudok szánni rá. Tehát ne kérdezzem meg előre, csak fogadjam fel és majd a végén adjam oda a pénzt? Igaz, csak októberben jön a baba, de szeretném úgy beosztani a pénzt, hogy jusson is, maradjon is.
2009. jún. 11. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hogy "csak" annyit tudsz adni. Volt olyan kismamája, akinek nem volt sajna mit adni. Én ugyanúgy törődött Vele, mint bárki mással. De ha esetleg megnyugtat a dolog, az asszisztensnőjével beszéhetek (a legjobb barátnőm)és megkérdezhetem, hogy van egy ilyen helyzet. De nyugodj meg, minden okés lesz. Én nagyon szeretem Gimes dr. Urat.
2009. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megköszönném, ha rákérdeznél az asszisztensénél, majd küldj légyszi privit, ha sikerült. Mindenképpen szeretnék nála szülni, mert én nagyon korrekt és lelkiismeretes dokinak tartom, de egyszerűen nem jut rá több:(
2009. jún. 12. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!