Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Timmermann Gábor milyen...

Dr. Timmermann Gábor milyen orvos? Nőgyógyászati vizsgálatért, terhesgondozásért, szülésért mennyi a tarifa? A terhesgondozás pontosan mit jelent: vérvétel, ultrahang, CTG, magzatvízvétel,4D is van nála, vagy a klinikán csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz tapasztalatom van más orvossal és nem akarom a gyerekem egészségét, életét kockáztatni. Előre is köszönöm mindenkinek az információt.
2009. máj. 23. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Itt találsz az orvosról és a rendeléséről információt: www. timmermann.hu
2009. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó a véleményem róla. Bár nem vagyok a betege, de egyszer beestem hozzá a vetélés. után és A-Z-ig elmagyarázott mindent hogy mi miért történt. Nagyon kedves volt és alaposan meg is vizsgált.
2009. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm jár hozzá, nagyon alaposnak tartja.
2009. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én hozzá járok tavaly május óta, ő asszisztálta végig a tehrebe esésemet is. (mert kellett hozzá segítség sajnos)

A teljes kivizsgálás, amivel kezdeni szokta új betegnél, most 9ezer. Nekem anno volt benne kézi vizsg, hasi UH, mellvizsgálat és rákszűrés.

A terhesgondozás 6ezer. Minden alkalommal ránéz a babára ultrahanggal, amíg volt értelme, képet is mindig kaptam. Most már nem, mert csak egy paca látszik, vagy egy pici részlet, pl orr... :)

A laborvizsgálatokra én mindig a saját SZTK-mba megyek, ahhoz szokott papírt adni, hogy a körzetim milyen beutalót adjon.

4D a rendelőjében nincs, de a Magzati Diagnosztikai Kp-ban lehet hozzá menni 4Ds UH vizsgálatra. Vagy mehet az ember a Klinikára is. Az UH DVDvel 12ezer, mi az összes UH-t ott csináltattuk, mert nekem megnyugtató, hogy ő nézi meg, nem más.

CTG van a rendelőben, 3ezer.

Szerintem szakmailag és emberileg is a legjobbak között van. Mások mindig panaszkodnak, hogy a magándokijuk lerázós a gondozáson, hát én mindenfélét megkérdezhetek, sose érzem azt, hogy azzal a hangsúllyal válaszolna, hogy jajtemégeztsetudod? A gondozáson mindig oldott a hangulat, van, hogy halálra röhögjük magunkat.

Szülésnél nincs fix tarifája, azt mondta, hogy ő nem ezért csinálja, adjon az ember anniyt amennyit tud és gondol.


Az egyetlen rossz hír, hogy decemberig teljesen tele van :(

2009. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsónak külön köszönöm a kimerítő választ!!
2009. máj. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!