Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két napja fehér, nyálkás,...

Éva Ramberger kérdése:

Két napja fehér, nyálkás, nyúlós valami távozik vizelet után ez lehet a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Lehet a nyákdugó? Mert nem véres még csak nemis rózsaszínes hanem fehér.
2012. márc. 16. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is pont ilyen volt, nem volt véres, áttetsző nyálka volt. Szerdán kezdődött, és hétfő éjjel lett meg a fiam, a 39.héten.
2012. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2012. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 hétig voltam kórházban, és akiknek elment a nyákdugó (köztük nekem is) barnás-rózsaszínű volt, vagy valami hasonló. És mindannyiunknak nem csak pisilés után, hanem ülés, állás közben is jött.

Nem azt mondom hogy ami neked van nem lehet az, mert nem vok orvos, csak a tapasztalatom írtam le.

Nem lehet hogy az valamilyen folyás? Mert terhesség alatt nekem is volt ilyen...

2012. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen volt! Bár nekem 2 részben jött! a második ilyen után 1hétre megszültem!

2012. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerdán leszek 39 hetes. Az elsö óta már mindennap eltávozik ilyen.
2012. márc. 18. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, 9-én szültem , előtte már egy héttel láttam a vizeletembe kis fehér moszatokat:))) nem gondoltam nyákdugónak..de mikor kórházba kerültem kiderült ,hogy az bizony az volt:))
2012. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy az volt!
2012. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!