Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti néhány napban...

Szülés előtti néhány napban mit nem szabad enni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


mindent ehetsz, ugyanúgy:) A kicsit szorulást okozó kajcsikat kerüld esetleg , illetve csak mértékkel(csokika, sütike...). Habár én kifejezetten kértem a beöntést szülés előtt, nem biztam arra adolgot, hogy reggel volt e valami a wc-n vagy sem? :)

2009. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell másképp enni, mint előtte...

Sőt, inkább többet lehet, mert kell az energia.

2009. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, nekem délután 5 órakor indították a szülést, délben még jóízűen ettem a rizi-bizit! :)) Nem foglalkoztam ezzel. Éhesen semmiképp nem szabad menni, egy elhúzódó vajúdáshoz tényleg kellhet az energia. Ne legyenek teljesen üresek a belek, pl. mert nem árt még a kórházban produkálni valamit, ne kelljen hashajtó... Ezt szigorúan veszik ám! :)

Elég ha az utolsó szakaszban nincs semmi. (beöntés:))

2009. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval sztem arra akartak kilyukadni,hogy sznhidrátdús kajcsikat egyél,mint előttem írta egy mami,rizs,vagy krumpli...amitől lesz engergiád...

Amúgy mindent lehet én is osztom:)

2009. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 40. héten vagyok. Gondoltam most már kihagyom a babot, káposztát, ilyesmit, hogy ne legyen kellemetlen senkinek.

Ahol én szülök ott még szülés közben is ehetsz könnyű ételeket, szendvicset, hogy legyen energiád.

2009. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!