Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a hasam teteje fáj közvetle...

Ha a hasam teteje fáj közvetlenül a gyomrom alatt az lehet jóslófájás? Emellett nyilallgat hol a hasamba, hol a hüvelyembe és kőkemény az egész hasam. Viszont semmi rendszeresség nincs benne.

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 20:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 39 hetes vagyok
2012. márc. 19. 20:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a hasamba nem volt nyilalgatás, viszont a hüvelyembe annál inkább és nemcsak az utolsó héten. E hüvelybe nyilalás annak az érzete szokott lenni, hogy a mégszáj kezd megnyilni. Nekem ez már az utolsó trimeszterben is többször volt és az idő előrehaladtával gyakoribb lett és mire eljutottam a 39.hétig, addigra C1111 lett a kódom, kvázi mindenhol kinyiltam (rejtett vajúdásnak is nevezik)

Ennek utólag azért örülök, mert igy szumma 3,5 óra altt meg volt a babánk és nem kellett 10-12 órát szenvednem, hogy kitáguljon a méhszájam...

2012. márc. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a gerincem fájt előtte 2 nappal jeleztem az orvosnak, aki azt mondta mozogjak többet. Azt nem tudom milyen az igazi szülés előtt, mert mi sajnos a 22 hétig jutottunk csak el tavaly. Most ujra babát várok, és én is nagyon félek, mert nem tudom milyen. Orvosoknak evidens, hogy tudják, de nekünk nőknek azért nem olyan könnyű felismerni. Drukkolok nektek! Jo babavárást és szép-komplikáciomentes szülést kívánok.

(24 hetes kismama)

2012. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!