Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki volt hasonló helyzetben?...

Ki volt hasonló helyzetben? Hogy alakult a szülés?

Figyelt kérdés
40 hetes kismama vagyok és már alig várom, h megszülessen a picúr. Vannak fájásaim, de nem rendszeresek. A CTG 80-100 fájásokat mutat.A méhszájam 2111 és az a baj, h magasan van. Bár a baba feje jól lent van, be van ékelődve. Pénteken újra kell mennem CTG-re és ha a hétvégén nem indul be a szülés hétfőn be kell feküdnöm a klinikára. Iszom a málnalevélteát, szedem a homeós bogyókat, amiket a szülésznőm ajánlott, tusolok melegvízben, de semmi eredmény eddig.
2012. márc. 21. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor szeretkezettek egyet apával :)
2012. márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a málnalevélteát hamar abbahagytam,mert állítólag ki is tolhatja a szülést, mert ellazítja az izmokat vagy mi, nem akarok hülyeséget írni az okáról!

A homeós bogyókat szedtem, nekem bejött, ahogy elkezdtem szedni, elkezdtem nyílni. Először 2111-es méhszájat állapított meg a doki, rá egy hétre pedig 2222-t. Elötte semennyit nem rövidült és nyílt a méhszáj, pedig ikrekkel voltam terhes. Na 2222-essel indított oxitocinnal, 40 hetesen.(kiírt elött 1 nappal). 9 órán keresztül kaptam, simán szültem.

Tehát én majdnem ugyanúgy voltam,mint Te, de mondom én 1 hétig ittam csak a málnalevelet, még 36. hetesen, aztán mki mondta és olvastam is,hogy az egyáltalán nem sietteti a szülés időpontját. Inkább abbbahagytam és csak bogyóztam.

2012. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, már babázol? Milyen volt a szüls? :)
2012. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm az érdeklődésedet, igen babázok. Már egy hetes a kislányom. Sajnos császár lett a vége, mert a kitolási szakasznál derült ki, h nem enged a csont és nem fog kiférni. De egy percig sem bánom... :) Igaz, így fel vagyok készítve rá, h a következő is császár lesz. Nagyon szép és jó baba és 41 hétre született.

2012. ápr. 8. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!