Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van-e, és ha igen, hol Magyaro...

Van-e, és ha igen, hol Magyarországon olyan kórház/klinika, ahol szülőszéken lehet szülni? Úgy értem, a kitolási szakaszban is. Nem a dönthető háttámlájú szülőágyra gondolok, hanem az igazi, patkó alakú szülőszékre (aminek a közepén lyuk van.

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten az Isván kórházban biztosan!
2009. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Győrben a petz aladár korházban
2009. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bp.-en,az István khzban lehet,mert van szülőszék.
2009. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha megtudod beszélni a dokival akkor a Szt.Imre kórházban is lehet.Bp
2009. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem minek mégegyszer leírni az István kórházat,amikor már egyszer írta valaki...
2009. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, Székesfehérváron van. A szüléselőkészítő tanfolyamon mutatták, le is tett róla mindenki. Te láttál már ilyet? Olyan mint egy wc-csésze, csak nincs eleje. Meg is mondták, hogy a főorvos úr pl. nem hajlandó ezzel szülni. Nem is tudom hogy fér be alád az orvos meg a szülésznő is.

A szülőágyon is voltaképp ülve szülsz, hiszen toláskor felülsz. Nekem a férjem fogta a hátam. És jól esett, hogy kettő közt hanyatt tudtam dőlni. A szülőszék szerintem rémesen kényelmetlen lehet.

2009. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pécsi klinikán is van.
2009. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sopron, én ilyenen voltam az útcsó percig. sokat segít a tágulásban is.
2009. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!