Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni klinika, vagy...

Debreceni klinika, vagy kenézy kórház? Pontoznátok 1-10ig? aki ott szült természetesen!

Figyelt kérdés

ellátás, orvosok,szobák stb..

összességében!


2011. aug. 30. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Klinikán szültem tavaly májusban.A szülőszoba 10 pont,szülésznők,és az orvosom szintén 10,viszont a gyerekágyas szoba 6pont,a csecsemősnővérek 2!,a gyerekorvos doktornő -10!!!az szörnyü volt!
2011. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Klinikán 2 éve ( és remélhetőleg 3 héten belül újra) szültem. Szülőszobai személyzet, ügyeletes orvos, szülésznő: 10!!!!!

Szoba:10 (kétágyas, nem fizetős, kérés nélkül)

Csecsemősök: változó az 1-es és a 7-es között.

Kaja: 3-as.

Egyéb ellátás (babaruha, hálóing, betét, pelenka, pelenkázóalátét):9

2011. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2008-ban is és idén júniusban is szültem a klinikán.


bánásmód, emberség, szakértelem csillagos 10-es!

ellátás, 9- (sajnos-)sok baba született mindkétszer és a többgyerekesekre nem jutott elég odafigyelés pedig nem keni - vágja a 2.3....stb. gyerekes se. kevés a csecsemős erről nem ők tehetnek

szoba, étkezés körülmények: 9 -sajnos kicsit lekakott -

egyik héten baromi jó a kaja a másikon épphogy ehető.


orvosok, szülésznők, csecsemősök nic-en dolgozók. : 11-es. - ha lehet ilyet! -


összességében: szuper. én mindig meg voltam elégedve.

2011. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

2006ban,Klinika: emberség,orvosi hozzáértés,odafigyelés: 0,csecsemősök: 10!!

2011ben Kenézy: emberség,orvosi hozzáértés: 10,csecsemősök: 5.

2011. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2010 augusztusában szültem, szülőszoba: szülésznők 5-10 között, fogadott orvos 10-es

gyermekágyas osztály: csecsemősök átlagba jóindulattal kapnak egy 5-öst, doktorok a már említett gyerekorvosnő kivételével (őt inkább nem osztályoznám) nálam kapnak egy 8-ast, gyermekágyas nővérek és orvosok is egy 8-ast kapnak tőlem

én fizetős magán szobában voltam szülés után, úgyhogy az 10-es.

Kaja na az kb. egy 4-es, előtte a terhespathológián feküdtem 4 hónapot kisebb megszakításokkal, úgyhogy én sok mindent és mindenkit láttam, megismertem és megéltem a klinikán....

2012. dec. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!