Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit illik adni Győrben a...

Mennyit illik adni Győrben a fogadott orvosnak és a fogadott szülésznőnek? Ti mennyit adtatok/adtok és mikor szültetek/szültök?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat mindenkienk!
2012. márc. 28. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Március 9-én szültem , nem volt fogadott orvosom, és nem adtam senkinek semmit, a szobatársamnak volt orvosa és szülésznője is, ő mondta, hogy a magánrendelésen elkért összeg tízszeresét szokták adni, neki a dokija meg is mondta, hogy az alatt az összeg alatt nem is vállal szülést, ez 70 ezer , a csaj ennyit adott a szülésznőnek meg harmincat. Másik kórterembe a nőci negyvenet adott a fogadott dokinak és húszat a szülésznőnek, azt mondta azért nem adott többet a dokinak, mert épp ügyeletes volt és nem kellett bemennie miatta éjjel. Én nagyon meg voltam elégedve a győri szülészettel, elsőt máshol szültem, de a kedvesség és odafigyelés itt mindent űberelt, a szülésznők neve aranyba foglalva és a Stummer dokié is akinél szültem, ha megtehettem volna a világ minden kincsét a dokinak és a szülésznőknek adom!!!! Életemben most ennél a szülésemnél nem fájt a gátvarrás és már másnap úgy ültem mint akit odaraktak, azóta se fájt:) könnyű szülést.
2012. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem egyik szülésemnél sem volt se dokim se szülésnőm (fogadva)

de én is azt hallottam,hogy a magánrendelés 10szerese...azaz 70ezer.

az ismerősöm 40ezret adott a dokijának


a fogadott doki helyett én a győri szülészet VIP szobáját vettem igénybe(2.szülés után) 10ezer/éj.többet ért nekem a saját szoba wc,zuhanyzó

2012. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Szívesen a választ, ha már koptattam a kezem, és írtam a kérdésedre akkor ide büföghetnél egy köszönömöt!!
2012. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, most olvasom, kedves 82%-os válaszoló, hogy a Stummer dokinál szültél. Leírnád, milyen volt? Borzasztóan kíváncsi vagyok! Köszönöm előre is!
2013. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!