Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi egy fogadott szülésnő...

Mennyi egy fogadott szülésnő tarifája? Mennyit illik adni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit gondolsz, van aki 30-40 elkér, de szerintem ha nem mondd összeget 10-20 ezer is elég neki, DE csak akkor ha megvagy elégedve vele :)
2012. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az én szülésznőm nagyon kedves volt, és semmit nem akart elfogadni, 20 e-t adtam neki.
2012. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az első szülésemnel nem volt fogadott szülésznőm (2008).Az ügyeletes Teke Gabriallát kaptam,mivel akkor nagyon kedves ,nyugodt,türelmes volt ugy gondoltam ha meg egyszer szülni fogok akkor őt kerem fel akkor 10.000ft adtunk neki.Azéert gondoltam,hogy most kicsit több kéne de örülök h nem egett verő összeg
2012. febr. 3. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 20 ezer forintra gondoltunk a férjemmel.


Könnyű és szép szülést Neked!:)


25 hkm

2012. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt fogadott szülésznőm, -ahol szültem nem is lehetett mondjuk felfogadni- de 2. szülésnemnél is arra a következtetésre jutottam, hogy tulajdonképpen a szülésznők az "igazi" segítségek. Nagyon rendes szülésznőhöz kerültem a 2. babámnál, ott volt végig, és ő vezette le a szülésemet is (!), úgyhogy ezért adtunk 20e ft-ot.
2012. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Pest megyei Flór Ferencben fix 40 000 Ft az összes szülésznő. Közösen a szülésznők megegyeztek, hogy ennyiért vállalják. Egyébként az ügyeletes van bent, ha ezt nem fizeted meg.
2012. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pesten 30-40e.
2012. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!