Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez most vajon még szülés...

Ez most vajon még szülés utáni vérzés, vagy már menstruáció?

Figyelt kérdés

5 hete szültem császárral, nem szoptatok. Vérzésem kb 2 hétig volt erősebb, aztán 2 hétig a 4. hét végéig minimális mennyiségű, először inkább barnázás, aztán sárgás, majd fehéres folyás, majd 1-2 napig semmi, és most pár napja megint élénk piros színű vérzésem van, kis darabokkal, de nem olyan, mint amilyen anno a mensim volt. A betéten alig hagy nyomot, viszont a wc papír meg mindig tiszta véres. Amikor újra elkezdtem vérezni, akkor mensis kisebb görcsölést, derékfájást éreztem, mintha meg akarna jönni.

Dokimnál már voltam szülés óta, megvizsgált kézzel, uh-val és ő nem talált semmi problémát.(ez pont az 1-2 napos szünetben volt)

Fogamzásgátlót is felírt, amit ugye akkor kellene elkezdenem szedni ha megjött, vagy 8 héttel szülés után.

De most azt sem tudom mi ez a vérzés? Nincs vmi teszt, praktika amivel tutira megállapítható? Ha menstruáció akkor meddig tarthat? Meddig normális? Ha meg tisztulok még akkor normális, hogy elmúlt már egyszer, most meg visszatért a vérzés?

Ha most ez mensi, akkor nem hülyeség pont ciklus közben elkezdenem szedni a fogamzásgátlót? Csinálta valaki így? Vagy ti várnátok a következő mensiig, ami már tuti mensi lenne?

Bocsi a sok kérdésért, de teljesen tanácstalan vagyok, dokim meg nem elérhető hetekig :(


2012. márc. 31. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű a mensid jött meg. Változó, hogy meddig tarthat, az is normális, ha esetleg 3-4 nap de az is ha 7-10 nap. Eleinte nagyon rendszertelen és más formájú.
2012. márc. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem volt úgy szülés után hogy 1-2 napig semmi aztán meg újra véreztem és szerintem még a tisztulás volt nem menstruáció.igaz én nem császárral szültem.
2012. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem,szoptatok.Nekem a tisztulás elmúlt 2 napra majd 1 napig erős volt utána megint semmi utána megjött a mensim.Ez bármelyik lehet szerintem.Várd a következő vérzést és utána kezd el szedni a fogamzásgátlót szerintem.
2012. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!