Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikres szülők, mesélnétek...

Ujsagiro 2012 kérdése:

Ikres szülők, mesélnétek nekem? Nagyon érdekelne, hogy milyen ikrekkel várandósnak lenni és megszülni őket?

Figyelt kérdés
Ha van egy jó történeted, meséld el nekem, szüléstörténetekről írok sorozatot, persze anonim.
2012. márc. 31. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz. Már a terhesség is más, a végén hatalmas az ember. Több esély hányásra, rosszullétre is.

Én az ikreket sajna két módon is szültem. Egyik simán született, másik keresztbe fordult, előre esett a köldökzsinór, rohantak császározni. Után persze voltgátsebem, meg császáros sebem is.

2012. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkétszer ikreket szültem, így nincs összehasonlítási alapom. Az első 6-8 hétben semmi problémám nem volt, bár nagyon érzékeny volt a mellem és a bőröm, de utána a negyedik hónap végéig sokat hánytam. Először természetes úton szültem, másodszor úgy alakult, hogy császározni kellett. Az első szülésnél az "nagyobbik" fiam születése nehéz volt, a "kisfiam" igazából már csak ugy kicsusszant...
2012. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 16. hét végéig hánytam, hányingerem volt elég erősen. A 1betöltött 12. héttől jártam rendszeresen terhestornára. Több UH-os vizsgálaton vettem részt, mint általában az egyes terhesek. A 30. héttől pedig feküdnöm kellett, mert kinyílt a méhszájam. A 35. héttől kötelező kórházi tartozkodás megfigyelésre, majd a 37. hét után programozott császárral szültem (az egyik babám kersztbe fordult). Az egyik láynom 2620 g, a másik 2980 g lett.
2012. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia!Látom,már nem mai a kérdés,de azért leírom.Az én ikerterhességem,tök jó volt!Na az eleje a rengeteg hányás miatt azért nem annyira,de a 15.héttől már jól voltam.Szerintem semmiben sem különbözik az egybabás tehességtől,csak nagyobbra nőtt a hasam.Bár ez sem okozott problémát,jókat aludtam,jókat ettem.Bár nem volt semmi problémám,a 37.héten befektettek a kórházba,hogy szem előtt legyek.Na ott unalom ellen egész nap mászkáltam.Kicsit égett a gyomrom éjszakánként,de nem volt vészes.40.héten keresztbe fordult a kissebbik fiam,ezért végre megcsászároztak(akkor már alig vártam).Egyik fiam 3kg lett,másik 2.5kg.Nagyo jó volt várni őket és az is persze,mikor végre találkoztunk!
2012. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!