Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erős hüvelyi folyás és enyhe...

Erős hüvelyi folyás és enyhe görcsök a 37. héten normális? Vagy ez már azt jelzi, hogy nemsokára szülök?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez van és én is 37 hetes vagyok. Már nagyon várom a babát :-)

Első gyerekemmel is kb. ennyi idősen kezdődött a kicsit erősebb hüvelyi folyás, 40. hétre született (vele nem görcsölgettem).

2012. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom ugyanez van nálam is. már nagyon mennék. ma szinte csak kis lökéseket érzek még nem nagyon feszitett ,remélem nemsokára megyek. meg eléggé feszit ott lent.éjszaka éreztem ahogy tolja le magát mégjobban, 3 napja szakad le a derekam. 38 hetes vagyok
2012. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát akkor nem vagyok egyedül! Mi is nagyon várjuk, amúgy már nem lenne koraszülött, nekem a 37.hét elején 2800 gr.-ot mondtak. Nem is bánnám, ha a közeljövőben megszületne, nem várná meg, amíg 4 kg-os lesz:)
2012. febr. 25. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!