Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon lent van a kisbabám...

Nagyon lent van a kisbabám feje Uh alapján.38 hetes vagyok. Ha mozdul mi lehet ez a hirtelen nyilalló szúró érzés, mintha valami idegszálat mozdítana? Vagy a méhszáj lehet?

Figyelt kérdés
Második baba, elsőnél nem éreztem ilyet.Inkább csak kellemetlen, és pár mp-ig tart.Ilyenkor vizelési ingerem is van.
2012. márc. 31. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én amikor ezt éreztem, pár napon belül megszületett a babánk.

Könnyű szülést:)

2012. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnyom a babád idegeket, és és mivel ott a legtöbb idegvégződés, oda sugárzik.

Második babával az utolsó 2-3 hetet így töltöttem én is. Igaz, én 35-38-ig.

Szóval ebből bármi lehet bármikor.

A méhszájat amúgy nem lehet érezni.

A hólyagodat is nyomja, ezért a vizelési inger.

Kitartás, és pihenj sokat, már nincs sok hátra!

2012. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem jelentette azt, hogy hamar szülök. Olyan 36 hetesen kezdtem ezt érezni, volt, hogy meg kellett állnom séta közben úgy nyilallt és fájt. De én csak a 41. héten szültem végül, indítással.

A méhszájam nem nyílt.

Ha a babád úgy fekszik, akkor nyomhat idegeket és ez is nyilallhat, és hát alapvetően maga a terhesség végén már a nagyobb súly, a kényelmetlenebb testtartás, a baba fekvése, szóval minden okozhatja ezt.

2012. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!