Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés, ha "nyílik" a...

Milyen érzés, ha "nyílik" a méhszáj (akár külső, akár belső), már ha van ilyen?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok, és most már naponta többször is szúró fájdalmat érzek a hüvelyemben, de magasan, úgy értem, nem úgy akárhol, hanem teljesen fent. Kislányom helyezkedik vajon, vagy ilyesmi érzés, amikor nyílik a méhszáj? Vagy ez hülyeség?
2009. febr. 2. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem, bár az utolsó 2 hetet kórházban töltöttük sok pihenéssel. Szóval lehet a sok fekvés miatt, de semmit nem éreztem a belső készülődésekből. Nyílván a nyákdugó távozás egyértelmű volt, az is a méhszáj "mozgásának" következménye. Könnyű szülést, pihenj sokat, gyűjtsd az erőt!!!
2009. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem eddig teljesen zárva volt, múlt héten a doki megállapította, hogy kinyílt már mind a három. (3111-es)

Én ebből nem éreztem semmit.

Egyébként nekem is vannak ilyen kellemetlen, szúró érzéseim a méhszájnál, szerintem ilyenkor a fejével odabökhet a baba - de ezt csak én gondolom.

38 hetes kismama

2009. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia. én sem éreztem semmit. épp 40 hetesen volt amnioscopiam, akkor voltam 2 újjnyira tág. azt hittem aznap szülök, de 2 nappal túl vittem, akkor volt 3 újjnyi. semmit nem éreztem. a dugót észre veszed, egy nagy cupőpanással jött ki nekem, épp vizsgálat közben. és tényleg pihenj. kell az erő. sok boldogságot...
2009. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2009. febr. 2. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én abszolút nem éreztem, hogy nyílna(pedig a végén már mennyire vártam!!), de még a nyákdugót sem láttam!
2009. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se éreztem, hogy nyílna.valószínű, hogy a pici helyezkedik. A fejecskéje nyom valamit.Nekem is volt ilyen. 5 hónapos kislány anyukája
2009. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!