Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Timmermann dokinak ki mennyit...

Timmermann dokinak ki mennyit adott szülés után?

Figyelt kérdés
Program császárom lesz.Én 30 ezerre gondoltam maximum.
2012. ápr. 3. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem nála szültem, de az egyik ismerősöm programozott császárral szült mint te és ő 100ezret adott! Szerintem kérdezz rá, hogy mennyi... Szerintem az a tiszta!
2012. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem és ő azt mondta rám bízza.

azért gondoltam 30at mert minden hónap 10e+utolsó 2 hónapban heti 2x kell menni+a genetikai uht is nála csináltatom 4x12e+integrált teszt 22e.Ezígy se kevés szerintem

2012. ápr. 3. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze! Igazad van! Ha ezt mondta, akkor annyit adj, amennyit gondolsz! Meg ugye a császárhoz nem kell éjszaka beszaladnia!! :DDDD
2012. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan abba a magánrendelőbe járok csak nem hozzá. Nekem is 10 a terhesgondozás. 80at kér a dokim. Igaz nem programozott császár lesz.
2012. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem verseny. Ha 30-at gondoltál, adjál annyit. Én sem tudnék 100e-t adni, hiába bízom meg az orvosban. Magánrendelésen már egy vagyont otthagytunk amúgy is. OK a 30 e. Kap fizetést is ..
2012. ápr. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megnyugtató,hogy nem lettem lehurrogva.Sajnos az a tapasztalat,hogy akinek van pénze az szemérmetlenül sokat ad az orvosnak és ezáltaladokik ezt természetesnek veszik.Aki pedig nem éppen engedheti meg magának az szégyenkezik az orvos előtt,hogy csak ennyit tudott fizetni.Pedig nem kéne ennek így lennie.

Köszönöma válaszokat

2012. ápr. 4. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is Ő az orvosom! Ő a világ legjobb orvosa ezt bátran állithatom!! :-) Én 100at fogok neki adni de nem azért mert Ő elvárná hanem azért mert Mi annyit szeretnénk neki adni.De ő azt vallja erről,hogy mindenki annyit ad amennyit tud. Ő egy igazi orvos akinek ez a munka az élete és nehéz helyzetben 100százalékosan mellettem volt. A legjobb kezekben vagy!

2012. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!