Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Timmermann Gábornál mennyi a...

Timmermann Gábornál mennyi a terhesgondozás, szülés? Milyen hamar tud időpontot adni a bejelentkezésnél? Bármi egyéb más információ?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Terhesgondozás 6.000/alkalom. Ebben benne van az, hogy megvizsgál, uh-n megnézi a babát, vizeletet néz, vérnyomást mér. Tenyésztést, vagy más egyéb vizsgálatokat ezen felül kell még fizetni. Én nagyon kedvelem, fiatal, kedves, szimpatikus doki. Időpontot talán egy-másfél héten belül tud adni, de ha nagyon sürgős, szerintem benyomorgatják az embert... A váró nagyon szép, a mosdó kifogástalan, viszont az időpont ellenére is kell egy kicsit várni.

Szülésről nincs infóm.

2009. nov. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom elmondani, mint az előttem válaszoló.

"Időpont ellenére kell várni" - ez olyan dolog, hogy bárhol ahol időpontra kell menni gondolom meg van határozva, hogy 10 percenként, vagy 15 percenként vannak időpontok. Akaratlanul is ha egyik másik kismama többet kérdez, ugye már csúszik, ne beszéljünk a váratlan sürgős esetek "bedugásáról". Szóval szerintem ha nem a rendelés első órájában mész, mindenhol kell minimálisat várni.


A szülésért nincs fix tarifája, rád bízza az összeget.

Ha minden ok veled és a babóval, akkor kb. havonta egyszer kell járni hozzá, még a végefelé is. Az NST 3000 Ft-ba kerül, rákszűrés 2000, tenyészet (kétszer volt) 2000, de amúgy legtöbbször a 6000-et fizettem. Lehet kérni számlát ep-ra is. 4D uh-t ő is csinál a magzati diagnosztikai központban 10-12 ezerért. Azt hiszem a kombinált teszt ingyen van hozzá a 12. heti uh-nál.


Én nagyon meg vagyok vele elégedve, igaz még nem hívtam őt sose telefonon, de egyből adott névjegykártyát, ha van valami kérdés, panasz, hívjam. Hálistennek nem került rá sor. Hamarosan együtt szülünk (remélem :o))

2009. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 10. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!