Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosom van. Szerinte...

Fogadott orvosom van. Szerintetek érdemes szülésznőt is fogadni? Első babás kismama

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én csak azt fogadok, ismerve a klinikánk szülőszobai gyakorlatát. :)


34 hetes km

2012. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Győri vagyok, ha ez segít...
2012. ápr. 3. 21:24
 3/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok győri, de én teljesen pénzkidobásnak érzem, hogy orvos és szülésznő is. Tekintve, hogyha komplikáció van, az orvos műt, én inkább orvost fogadtam. Végig velem volt, a szülésznő csak a végére jött be. És volt gátvédelem is, szóval ez nem csak a szülésznőn múlik.
2012. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is győri vagyok, itt szültem a győri kórházban most decemberben. Mivel koraszülés volt, váratlanul indult meg, nem volt lehetőségem szülésznőt fogadni. Mégis nagyon jó tapasztalataim voltak azzal, aki éppen ügyeletben volt. Tudtommal mindegyik nagyon rendes, nagyon profi, úgyhogy bármelyikhez kerülnél, nem lenne gond. Én utólag így is adtam neki pénzt, megérdemelte. Amikor ott feküdtem több napig a szülőszobán, majdnem mindegyik szülésznővel találkoztam, mind lelkiismeretesek!
2012. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak az orvosom volt fogadott. Ott volt a férjem is a vajúdás alatt ő volt mellettem. A dokival jött a szülésznő. Egyedül szinte semmit nem csinált. Szerintem nem érdemes, csak akkor ha nem lenne fogadott orvosod. Egyébként így is annyira rendes volt, hogy ha adtunk volna pénzt sem lehetett volna rendesebb. Ez Debrecenben volt.
2012. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem a szülésznő fogadása volt a fontosabb.
2012. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is csak orvost fogadtam.Először az éjszakás szülésznő nézett rám néha,majd megjelent a nappalos és ő végig velem volt.Engem jobban megnyugtatott az,hogy olyan orvos van velem akit ismerek.

Ez mindenkinek egyéni döntés.

2012. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Én a szülésznőt tartom fontosabbnak, hiszen ő az, aki végig veled lesz a szülésnél. Ha minden jól megy és miért ne menne, orvos nem szükséges csak a papírmunkához:).
2012. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Szerintem érdemes! Nálunk a kórházban mindegyik szülésznő nagyon aranyos kivéve egyet! Én nem fogadtam,mert arra gondoltam úgy sem fogom ki azt az egy rosszat! Hát persze,hogy ő volt bent mikor szültem és azóta nagyon megbántam,hogy nem fogadtunk szülésznőt! Legközelebb biztosan fogok! Ne sajnáld rá a pénzt,ha megteheted!
2012. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Szia!


Én az elsőnél dokit fogadtam csak, de annyira rendes volt a szülésznő, hogy túlórázott miattunk, hogy a másodiknál felfogadam őt is, sőt, ő volt a fontosabb!!!

A doki az uccsó másfél órára jött csak be, a szülésznő végig velünk volt.

Igazából szerintem a dokival többet találkozol a terhesség alatt, jobban megismered, így jobban tudsz a személyéről is dönteni. Szülésznőt viszont szerintem nem lehet ajánlás útján választani, hisz mindenkinek más kell (nálam a mézes-mázas szöveg és a bunkózás nem jön be, mindkettőt megkaptam az első szülés alatt, hiszen a vajúdásnál legalább 4 szülésznőt ismertem meg).

Gizivel, mert így hívják, mai napig jó kapcsolatot ápolunk, bármikor felhívhatom jótanácsért!

2012. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!