Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 36. hétben vagyok,2 napja...

A 36. hétben vagyok,2 napja megy a hasam, ma már hányingerem is van, és tapasztaltam némi görcsöt is. (Jött, elmúlt. ) Ez normális, vagy esetleg azt jelenti, hogy a babám máris indulni készül?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél semmi jósló tünetem nem volt, indítani kellett, mert túlhordtam, ezért olyan anyukák válaszát várom, akiknek voltak hasonló tüneteik, mint most nekem. A derekam már hetek óta nyilallgat, néha majd' leesek a lábamról. Tegnap este a babám nagyon aktív volt, mocorgott, ugrált a hasamban, igaz sokat is járkáltam a húsvéti bevásárlás miatt. Viszont szerintem még korai lenne, hogy megszülessen... A jóslófájás még beleférne, na de a hányinger/hasmenés...?

2012. ápr. 7. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hányinger hasmenés lehet mástól is, de a hányinger pl. simán belefér. Hülyén hangzik, de nekem pl. hányingerem szokott lenni akkor is, ha beszorul a szél. Alul nem tud kijönni, így fölfelé kúszik. Már többször is volt ilyen. És hát a baba egyre nagyobb, így kevesebb a hely.


Egyébként lehet, hogy valami enyhe vírust kaptál el.


Most már akkor sincs nagy gond, ha beindulna, de én nem érzem "fenyegető veszélyét" a leírtak alapján.

2012. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
vírusfertőzésed van valószínűleg, azonnal menj orvoshoz!
2012. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkabb virus. A hanyas, hasmenes altalaban aznap jelentkezik, amikor jon a baba, nekem kozvetlen szules elott 1-2 oraval volt hasmenesem. Mastol hallottam, hogy neki is a szuloagyon voltak ezek a tunetei, majdnem hanyt is.

Azert azonnal nem kell orvoshoz rohanni ezzel. :-) 1-2 NAP Es vege, csak fogyassz sok folyadekot, ha hanynal vagy menne a hasad.

2012. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
rotavírus járvány van
2012. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15:22 : Felnőttekre nincs hatással. Az 5 év alatti picikre viszont igen. Lehet, hogy van valami pici vírusod?
2012. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"15:22 : Felnőttekre nincs hatással. Az 5 év alatti picikre viszont igen. Lehet, hogy van valami pici vírusod?"


ahhoz képest a húgom és a sógorom is szenved tőle, gyerek hazahozta a bölcsiből, az egész család elkapta, a kisebbik kórházban van 2 napja

2012. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nálunk az ovis fiam, aki hazahozhatta volna a rotát, oltva van ellene. Egyéb vírusból viszont már volt a fiamnak idén influenza, adenovírus, köhögős-lázas vírus, és még két másik, aminek a nevét se tudom. Egy hete nem jártunk közösség közelében. Én az eddigiekből csak az influenzát kaptam el, mert homeobogyózom, azt is láz nélkül.


Nem hinném, hogy vírus, mert most átfordult a babám odabent, és azóta gyomorégésem is van... Viszont a hányinger azóta elmúlt.

2012. ápr. 8. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Belefér, nem feltétlenül jelenti a szülés közeledtét. Nekem is ez volt az utolsó 2-3 hétben, én is azt hittem, hogy napokon belül megszületik a kislányom. Aztán a kiírt napon indult kifelé. :)
2012. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!