Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha az ember lánya fizikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha az ember lánya fizikusnak készül?Mennyiben jelent hátrányt az, hogy fizikus szeretnék lenni, ha vágyom egy normális kapcsolatra 19 évesen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
jaj, buta kérdés :) nem hátrány egyáltalán!!!!!!!!
2009. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
már miért lenne gáz?nem,szerintem egyáltalán nem az és valószínűleg biztos munkád is lesz.
2009. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ez csak annyit jelent sztem h igen okos vagy és vannak céljaid ennyi, nincs összefügéssel a párkapcsolat kialakítással
2009. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az a baj, hogy a tanulás miatt beragadtam az egyetemre, és az évfolyamtársaim és ismerőseim szerint lökött stréber vagyok, csak azért mert elsőéves létemre viszonylag jó hegyeim vannak, és egyes dolgokat hipp-hopp megjegyzek.

Szerintük így esélyem sincs, hogy valaki értékeljen engem.

2009. jan. 31. 21:31
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
pff mit számít ki mit gondol? ha kos vagy okos vagy ennyi, nem ök fogják ezt értékelni hanem a fiú/lány aki majd felfigyel rád, és nem ők fogják megmondani h ez hátrányt jelent neked vagy nem, de bulizni is kell ám, közép út
2009. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz és ne filózz ezen. Ismerek egy nőt, építőmérnök és már csak azért is nagyon felnézek rá, mert egy ilyen erős reál pályán meg tudja állni a helyét és elvégzett egy ilyen egyetemet. Próbálj hasonló értdeklődésű srácokkal ismerkedni - pl közgazdász-, mérnök-jelölt - és tapasztalni fogod mennyire értélnek egy olyan nőt aki a számok világában kiismeri magát.
2009. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A hozzád hasonlóan okos srácok az okos nőket szeretik. Bőven van esélyed.
2009. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mióta gáz az, ha valaki okos?
2009. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
miért volna gáz? az én barátnőm elektrotechnikusnak tanul. Egy lány legyen okos, kedves, aranyos.
2009. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én villamosmérnöknek készülök, igaz még gimnazista vagyok, de nekem tetszik a gondolat, hogy egy évfolyamon van mondjuk 4-5 lány. Arra a sok fiúra...

Ráadásul barátom is fizikusnak tanul a BME-n, és kijelenthetem, egyáltalán nem kocka!!!

2009. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!