Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár napja "hasmenésem" van,...

Pár napja "hasmenésem" van, ma lassan két órája fájok szépen csendben, fáj a hüvelyem, húz a derekam, annyira fáradt és álmos vagyok egész nap, feltünően sokat aludtam ma, magamhoz képest is. Lehet szülni megyünk még ma? 39heteske

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet.

Zuhanyozz le,ha utána is van fájás akkor indulj el.

2009. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tuti szülés!:)

Jön a baba!!!!:)Minden jót nektek!

2009. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mizujs? Itt vagy még?
2009. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már biztos készülődik:)


Nem kell egyébként nagyon sietni,figyled a rendszerességet,ha közel a kórház és főleg első baba,akkor elég 5percesekkel elindulni,ha nem akkor már most is mehetsz:)Csak hát jobb otthon szenvedni mint bent:)


Gyors és könnyű szülést:DÉs majd ííírj...:)

2009. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát, mostanra kezdenek nagyon jönni a fájások, mind a rendszereződés, mind az erősödés szempontjából.

Per pill nem tudom belőni, hogyan is fájok, de hogy ha ma nem jön ki ezek után a kínzások után a pici én megyek lépcsőzni egy hét ide vagy oda.

(de a fejem is bedagadt.)

Szurkoljatok, hogy ma már babázzak. Amúgy első manóka:)

2009. jún. 18. 06:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Drukk!!!

Kérlek irj ha majd ujra géphez jutsz!

2009. jún. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)
2009. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nah akkor hajrá hajrá hajrá:D


Gyors szülést:D Majd íííííírj:D

2009. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem azóta már megszültél :))))) Gratulálok a bébidhez! Írd meg (ha lesz egy kis időd) hogy hogy ment és hogy milyen a bébi! :)

2009. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A doki még hazaküldött, hogy ez bizony nem fog kijönni. És biztosított, ezek a fájások nem is fájnak, a szép hegyek és völgyek ctg után. Valami ősöreg ügyeletes pasas volt csak, mindenki ügyködött valahol egy egy kismamán.

Most jön a Bterv: apuka segítsége, ha az sem segít, akkor inkább kihagyom a szülést, mert ha a "nemfájó fájásoktól" kijönnek a szemeim, akkor a szülés vajon milyen lesz:(

2009. jún. 18. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!