Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36hetes terhes vagyok. Mostaná...

36hetes terhes vagyok. Mostanában gyakori hasmenésem van, pedig nem eszem olyan ételeket, ami előidézné. Utalhat ez közelgő szülésre?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 04:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a 38. héten járok. Nekem is sokszor van hasmenésem. Szerintem még nem a szülést jelzi.

Boldog babavárást és könnyű, szép szülést!

2010. aug. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem.

Vagy idegi alapon van, vagy baktérium okozza, vagy a szervezet így könnyíti meg a dolgokat, hogy ne legyen székrekedés.

Nekem is így volt.

38 km.

2010. aug. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat.Viszont kívánok nektek könnyű szülést és jó egészséget.
2010. aug. 15. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a 36.hétben vagyok sokszor megy a hasam.Már ha a szülésbe belegondolok megyek a wc-re!
2010. aug. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem a szüléstél való félelemtől megy a hasam.Fura mód nem is félek tőle,mert úgyis túl kell lenni rajta.Úgy néz ki a terhesség ebben a szakaszában gyakori a hasmenés:)
2010. aug. 17. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
en is a 36 hetben vagyok es mar egy napja nagyon megy a gyomrom,pedig en sem felek a szulestol,mert nem tudom mivel jar(elso babat varm).Szerintem inkabb az idegek okozzak,mivel eszuk magunkat hogy vajon mikor erkezik mar az orokos!De ahogy latom neked mar egy jo ideje megerkezhetet.Boldog babazast!
2011. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!