Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én Kecskeméten fogok szülni...

Berni7 kérdése:

Én Kecskeméten fogok szülni hamarosan, most 39 hetes vagyok. Mennyit illik adni az orvosnak szülés után ha van fogadott orvosom?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy ki a fogadott orvosod. Tavaly szültem, én 50 ezret (adtam volna, ha a fogadott dokinál tudtam volna szülni de nem így alakult), más 30-40 ezret, de olyat is hallottam, aki 100 ezret(!) adott. Van egy ilyen városi legenda, hogy ha a doki nem állapít meg fix tarifát, akkor a terhesgondozás alatt felszámított díj 10 - szeresét illik adni. Tehát ha pl. 8000 Ft-ot adtál alkalmanként, akkor 80000 Ft a "tarifa".
2012. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 80-at adtam!
2012. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Kérdezd meg, hogy mennyiért vállalja a szülés levezetését!

Ki az orvosod?

2012. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 6 hete szültem 30 ezret adok.
2012. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TKI Ibolya ***** válasza:
Egy éve szültem és 30 ezret adtam.
2012. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TKI Ibolya ***** válasza:
Ja és nem kérdeztem mennyit kér.Ennyit kapott és kész.9 hónapon keresztül oda hordtam a magánrendelőbe havonta 10 ezer forintot.3 gyerekemet szültem nála de ez soha nem volt téma köztünk.
2012. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 hónapja szültem,és 50 ezret adtam.Dokim nem kérte,mindig kitért ha kérdeztem,de úgy gondoltam,hogy megérdemli.Nagyon figyelt ránk végig,mindenben segített!!!Biztonságban éreztem magam végig!
2012. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ki volt az orvosod?
2012. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a 10x-es dolog! A rendelőben elméletileg ki van írva,hogy mennyi a tarifa. Ha nincs,akkor megbeszéled az orvossal. Van,aki megmondja,mennyiért vezeti le a szülést,de ha nem egyeztek meg előre,és nincs fix tarifája,akkor annyit adj neki,amennyit szánsz. Én 30ezret adtam egy éve. Előtte minden hónapban 6000 volt a magánrendelés. Én ennyit tartottam reálisnak,mert ugye én vidékről jártam Kecskemétre hozzá, még az üzemanyag díjat hozzászámolva havonta egy 10-es volt. Később tetettem fel spirált,nem fogadott el semmit,mondván kórházi környezetben tette fel,és nem fogadott el pénzt. Mindenkinek a saját pénztárcája dönti el,mennyit ad. Mivel én szülésznőt is fogadtam, az 20ezer volt,de megérte,mert rengeteget törődött velem, míg a doki ugyan sokszor jött,igazából a finishben volt mellettem. Van nekik más dolguk is,attól,h fogadott dokik. Egyébként a szobatársaim átlag 30-50-et adtak.
2012. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyirády Tamás,és tényleg csak jót tudok róla mondani!
2012. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!