Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden kórházban lehet ambulán...

Minden kórházban lehet ambulánsan szülni? Kell hozzá fogadott doki?

Figyelt kérdés
A kérdés csak foglalkoztat, nem áll szándékomban így szülni.

2012. febr. 13. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy a terhes nőt minden kórháznak kötelező ellátnia. Ha más városba vagy és megindul a szülés vagy bármi probléma van nem fognak elzavarni.
2012. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értetted a kérdést, de köszönöm. Az ambuláns szülés azt jelenti, hogy bemész szülni, kivárod a kötelező 2 órát és ha minden rendben akkor hazamehettek a gyerekkel.
2012. febr. 13. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Saját felelősségre haza lehet menni. Nem hiszem, hogy örülnének neki.

Én a második szülésem után simán hazagyalogoltam volna a szülőágyról. Semmi bajom nem volt. Akkor nekem is hirtelen megfordult a fejemben hogy milyen jó volna otthon, de jobb, ha az ember a fenekén marad, mert rá pár órára elöntött a vér.

2012. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Értem. Aláírsz egy papírt és mehetsz. De én a babám miatt nem tenném. Van aki így tesz? Pf
2012. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
-
2012. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még ilyenről még maszek helyen se.Általában min 2 napot bent kell maradni én is annyit voltam.

Ezt úgy értsd,hogy kedden délbe született a kisfiam s már csütörtökön itthon voltunk.



4 gyerkőc anyukája

2012. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam, csak érdekelt, azért tettem fel a kérdést. Pesten is sok helyen illetve Debrecenben is lehet így szülni. Az'aláírsz egy papírt és kész' működik mindenütt, csak épp a gyereket nem adják ki csak az ambulanter helyeken.
2012. febr. 13. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!