Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek már vajúdok?

Szerintetek már vajúdok?

Figyelt kérdés
Ma reggel 8 óta 8-10 perces fájásaim vannak egész nap, közben voltam nst-n, beszéltem az orvosommal azt mondta ha erősödik vagy rövidül az idő a fájások között akkor menjek be.Lehet a vajúdás ilyen hosszú vagy ezek még mindig csak jóslóknak számítanak? 39+5 hetes vagyok.
2012. ápr. 16. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hogy lehet-e egy vajúdás ilyen hosszú? Miért ne lehetne?

Ha nem lesz úgy, ahogyan az orvos mondta, akkor csak jóslók. Ha erősödnek, besűrűsödnek, akkor igen, lehet hogy jön a baba.:)

Bármi is lesz, kitartást és sok boldogságot!:)

2012. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Siman lehet. :-) viszont az is benne van, hogy ez meg 1-2 napig eltart.
2012. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ezek jóslók. A dokidnak hihetsz. :o)

Vagy rendszereződnek és sűrűsödnek, vagy erősödnek. Ez már lehet hogy az "előszoba", de még valaminek történnie kell.

Onnantól számítják vajúdásnak, amikortól rendszeres...


De egy biztos, sok nincs már hátra, max másfél hét.

Szép szülést!

2012. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.:)
2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Meleg vizes zuhanyt vegyél, és ha erősödik, vagy állandósul akkor ez már az lesz. Ha elmúlik csak jósló. De szerintem itt az idő! Sok sikert!
2012. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Orvossal mindenképp konzultálj!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze, sajnos, lehet, hogy még soká eltart! Nekem hétfői napon volt a méhszájam 1222-es, és péntekig szenvedtem rendszertelen, de erős jóslókkal.....volt, hogy egész éjszaka mértem az időt, de mindig elmúlt vagy gyengült! Aztán péntekre szivárgott a magzatvíz és már a ctg is mutatta az erős fájásokat reggel.....elment a nyákdugó délután, estig még orvosi parancsra sétáltam sokat, már sajnált, hogy régen szenvedek, és aztán este nyolckor találkoztunk a szülészeten, 22.40-re a kezemben volt a Kisbabánk :) Onnan, hogy tényleg beindult a szülés, már 'csak' 2 és fél óra volt..... :) Így utólag már könnyű róla így beszélni. Neked kitartást és sok erőt kívánok, szép és könnyű szülést!
2012. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is zuhanyozz meleg vízben, nekem egyértelművé vált utána. Éjszaka óta voltak fájásaim, du. 3-kor zuhany. 5-kor indultunk, 20.15-kor megszületett a kisfiam:).
2012. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 perces fájásaim voltak 7 órán keresztül, amikor bementünk a kórházba és nem tudták megmondani, hogy szülök e vagy sem. Pedig 8 óra múlva a kezemben volt a fiam. Akármi lehet, ha úgy érzed, hogy a fájás erősödik akkor menj be a kórházba, max. haza küldenek. Szerintem már lehet, hogy babázol. :) Sok boldogságot!
2012. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mizu? :-)
2012. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!