Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 35. hétben járok és császáro...

A 35. hétben járok és császáros szülésem lesz, Jászberényben. Az első babuci is császáros volt sajnos magas a v. nyomásom. Kinek, milyen tapasztalata van Jászberényben "programozott" császár kapcsán?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak azért írok, mert ez engem is érdekel és hogy megtaláljam a kérdést, bocsi.

Ki a dokid?

2012. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

dr. Fehér András. Nála szültem a kislányomat, még Gyöngyösön .Neki köszönhetem, hogy most mind a ketten jól vagyunk. Komoly problémám volt a terhesség alatt és maximálisan figyelt ránk. Igaz, most a távolság miatt nehezebb, de nála biztos kezekben érzem magam::--))

2012. ápr. 17. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Róla én keveset tudok, pont azért, mert ugye nem olyan régóta van itt. :-)

A kórházról: van alapítványi szoba, ha gondolod, állítólag elég extra, de ha szerencséd van, és pont nem szülnek sokan, akkor úgy is lehetsz egyedül a babáddal, hogy normál kórteremben vagytok. Barátnőm így szült januárban. Ketten voltak frissen szült anyukák összesen. :-)

Minden jót neked és jó babázást!

2012. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és viszont kívánom::--))
2012. ápr. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!