Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az, ha édesanyámnak csaászárra...

Az, ha édesanyámnak csaászárral kellett megszülnie engem és a tesómat is, és nekem pedig magas a vérnyomásom indokolhatja a császárt?

Figyelt kérdés

Mert eléggé félek, ugyanis anyukámat az utolsó pillanatban sikerült "megmenteni" a császárral, és nem tudom, hogy jelenthet-e ez valamit rám nézve..

Köszönöm, 24 hkm


2012. jan. 3. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen magas a vérnyomásom indokolhatja a császárt. Az,hogy te is így születtél annak nincs jelentősége. Nem kell tőle annyira félni!!
2012. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Ha magas a vérnyomásod, az lehet indikáció. Majd az orvosod mérlegel, de ne izgulj, egyáltalán nem biztos, hogy császár lesz. Ha meg az lesz, nem lesz akkor sem semmi baj. Ma már más a műtéti eljárás, mint régen. Ha anyukádnak csúnya a hege, vagy rossz volt a felépülés, az se jelent semmit a te részedre. Ma már bikini alatt vágnak, vízszintesen. És az ő indikációja bármi más is lehetett. Én kétszer szültem császárral, túl lehet élni. :)
2012. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) ez megnyugtatott kicsit. Próbálom nem túlreagálni a dolgokat, de első baba, és sajnos az ismerettségi körömben még senkinek sincs babája, úgyhogy eléggé új ez nekem...
2012. jan. 4. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy anyukád császáros volt, nem jelent semmit, de a magas vérnyomás igen. Én is amiatt lettem császáros. A bikinivonal alatti vágást szinte észre sem lehet venni.

Nyugi!

2012. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!