Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a szülés után használható anionos betétekkel kapcsolatban? Ha igen, milyet használtál (márkát, méretet írj, kérlek)? Hol vetted? Mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés
Köszi.

2012. ápr. 18. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
én a dm-ben vettem, de nem csak szülés után lehet használni. maga a betét használata olyan mint bármelyik más...
2012. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szülés után én a vattára esküszöm. Az jól szellőzik, és az a legfontosabb, mert állandóan vérzel több héten keresztül.

Árban is olcsóbb, mivel tényleg sűrűn kell cserélni nehogy bepálljon.

Ha varrnak akkor gézzel kell betekerni a vattát.

2012. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez micsoda? Nem hallottam róla és érdekelne.
2012. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elvileg ez egy olyan betét, ami fertőtlenít. Azzal nem vagyok tisztában, hogy milyen márkák gyártják ezt a fajtát (mármint az anionost), illetve hogy milyen méretben és hol lehet ilyet venni (mármint hogy csak sima eü. betétet lehet kapni, vagy van nagyobb is, amit szülés után lehet használni). Én is csak félszavakat hallottam ezzel kapcsolatban és kíváncsi lennék a részletekre.
2012. ápr. 20. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok,

a dm-ben ami van, az sima betét, amiből van több méret, mint a Libressből, vagy alwaysból, vagy bármelyikből, és tisztasági betét is van ilyen.

Ami más, hogy a betétben végigfut egy zöldes csík, az az az anionos része, ami fertőtlenítős hatású.

Szülés után nem tudom mennyi vérzésed lesz, az első napokban- éjszaka még inkább a tena super betéteket használd, utána már át lehet állni erre. Illetve nem tudom,hogy ennek vannak-e ennél nagyobb méretei.

2012. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sose hallottam még róla. Végül is, ha fertőtlenít, akkor az hasznos, ugye?
2012. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos. Sokkal több vért felszív, mint bármelyik. Gyógyhatása van, plusz olyan a felülete, hogy nem irritálja a gátsebet. Én ügynökökön keresztülit használtam, boltban nem vettem.
2012. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszertáros ajánlotta a legnagyobbat, gyermekágyas napokra azt mondta 1,5 decit is beszív és fertőtlenít. Love Moon a márkája és 700 ft volt 8db. Egy csomaggal vettem kíváncsi leszek rá nagyon.
2012. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

sziasztok! van egy ismerősünk, anyukámnál volt, ő csinált ilyen "bemutatót" az Anion love moon betétről, hogy miért jobb mint a többi stb... Több féle van, szárnyas.... Mi rajta keresztül szoktunk rendelni, én nagyon szeretem, fertőtlenítős, nagyon jó a nedvszívóképessége is. Mindenkinek ajánlom!!

13/L

[link]

2012. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!