Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Nyíregyházi kórházba mit...

A Nyíregyházi kórházba mit kell magunkkal vinni szülésre és a bennt töltött napokra a babának és a mamának?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
pelust kaptok napi 5 db-ot,meg van popsi törlő meg krém is. de azokat inkább vigyél,mert ha kifogy akkor nem kell szólni,hogy adjanak. magadnak meg betétet,jó sokat,mert még nem tudhatod,hogy milyen szülésed lesz. nekem császárom volt,így nem sok betét kellett! vigyél még fehérneműt is. hálóinget adnak,és nagyon is jót!!! ja meg rengeteg folyadékot és ha van,akkor mellszívót!!!ha még valami eszembe jut,írok.
2009. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mellszívót, eldobható bugyi (nekem nagyon jó volt), puha wc papír, hálóing nem kell, mert adnak. Én tudom ajánlani a fizetős szobát ahol veled lehet a baba és bemehetnek a látogatók és nem neked kell kijárkálni, és ott a babát is nyugodtan nézhetik. Babának majd csak az apa beviszi a ruhát és annyi. Popsikrém, pelus volt mindíg elég. Inkább popsitörlőt vigyél neki, mert nekem az hamar elfogyott.

Mikorra vagy kiírva? Ki a dokid?

Én is császáros voltam, és már 10 hós a fiam.

Könnyű szülést kívánok Neked!!

2009. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Augusztus 2-re vagyok kiirva! De őszintén szólva nem bánnám ha már mára lettem volna. Már türelmetlen vagyok! A dokim Pethő György!

Minden jót nektek!

2009. jún. 21. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!