Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésnél a nyíregyház...

Császármetszésnél a nyíregyházi kórházban az apa mennyire lehet jelen a születésnél? Hogy zajlik ott a császármetszés? Ajánlanátok egy jó aneszteziológust is?

Figyelt kérdés
Iker babáink sajnos elég rosszul fekszenek( medencevégű és haránt) így a jövő héten meg kell keresni egy aneszteziológust.A dokimnak végül is mindegy, mert tőle kérdeztem,hogy ajánlani nem tud-e valakit.Remélem lesz aki tud majd válaszolni.
2011. júl. 21. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:

8 éve szültem itt császárral. Apa elvégezte az eggyütt szülés tanfolyamot + befizettük az alapítványi pénzt.Elő ször normál szülésnek indult, de nem tágultam és a szívhang sem volt túl jó. A dokim a császár mellett döntött. Átvittek a műtőbe és EDA-t kaptam. A párom csak ablakon keresztül nézhette a műtétet. Nem tudom, hogy azóta változott-e a helyzet. Aneszteziológusunk nem volt, mivel nem altatásban csinálták.Egyébként a dokik szoktak ajánlani valakit, akivel szívesen dolgoznának.

Talán Benedek doktor aki szülész+anesztes is.

2011. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ.Én két éve szültem a kisfiamat,és elvégeztük a tanfolyamot,bár látogatási tilalom miatt nem lehetett bent.Az nem volt császár.Most iker fiaim nem jól fekszenek,ezért lesz császár.De olyan híg agyam van,hogy elfelejtettem mit mondtak a tanfolyamon a császáros szülésre.Az érdekelt volna,hogy a műtét előtt ott lehet-e velem,vagy sem.Meg azt tudom,hogy kísérheti a fiúkat,ha megszületnek,vagyis akkor így volt.Azért köszönöm,hogy írtál.A dokimat kérdeztem,hogy ajánlana-e egy aneszt.-t,de nevet akkor nem mondott,szóval szerintem neki mindegy.
2011. júl. 21. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha programozott császár, akkor nem lehet benn. Esetleg ha megszülettek a babák , akkor bemehet. De ezt ne vedd tutinak ez csak az én eszme futtatásom.:)
2011. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem,hát ez is valami,nem tudom hogy felejthettem el,mondjuk a fiamnál fel sem merült a császármetszés,így nem is igazán figyeltem,amikor a császáros szülésről beszélt a szülésznő.
2011. júl. 21. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 6 és 8 éve volt prog. császárom, illetve a jövő héten lesz a 3. :-)!

Én Benedek dr.t kértem fel anestesnek, most is őt szeretném, de pillanatnyilag szabadságon van, talán a jövő héten már lesz!

Apuka: nekem az előkészítésnél végig bent volt, egyágyas szülőszobában vártuk, hogy sorra kerüljek. A műtétet üvegfalon keresztül nézhette végig, majd a picivel volt. Még varrtak engem, amikor ő már visszajött, és mutatta, hogy minden rendben, jól van a pici. Nekem nagyon, jó volt, hogy végig láttam Őt, még ha nem is lehetett mellettem. A baba "rendberakását" végig kamerázta, igy felvéve hamarabb láttam a babát, mint ahogy kihozták nekem az első szopizáshoz. Sok sikert!

2011. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a választ!Teljesen megnyugodtam.Nekem remélhetőleg csak két hét múlva lesz császárom,vagy inkább azután,bár ezt az ikrek döntik el,és Leskó doktor úr.De nagyon jó ha előkészítésnél is bent lehet,meg utána mehet a babákkal.De jó hogy írtál!Sok sikert és jó egészséges a harmadik babának is!
2011. júl. 21. 16:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó beírótól kérdezném,hogy hogy vannak?Gondolom már otthon vagy a harmadik babáddal.Változott valami azóta,hogy túl vagy a császáros apás szülésen?Vagy minden úgy ment ahogy írtad?

Remélem egészségesek vagytok és minden jól ment,egészségesek vagytok, és most már otthon élvezitek a nagycsaládos létet.

Üdvözöl: az ikres kismama, aki még szerencsére nem szült meg és 37. héten is túl van!

2011. aug. 5. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!