Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen hatással van a gátmetsz...

Milyen hatással van a gátmetszés a szexuális életre?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig marad érzékeny a bevarrt seb, lehet utána még orgazmust átélni és élvezni az együttléteket úgy, ahogy azelőtt?

2012. ápr. 19. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Első gyermekemnél végeztek gátmetszés, ami 2 hónapig nagyon érzékeny volt, aztán egyre jobb lett. Kb 1 év volt, mire teljesen jó lett. Aztán terhes lettem a másodikkal (19 hónappal a szülés után) és végig szeretkeztük a terhességet. Sokkal fokozottabb volt a vágyam. Most is kellett vágni. Most 4 hete szültem és már nem olyan érzékeny. Kisebbet is vágtak mondjuk. Szerintem a szexualitást egyáltalán nem befolyásolja, ha már felépültél. Annyi, hogy elég hosszú lehet a felépülés, mint ahogy írtam neked, nálam egy év volt, de utána minden jobb lett, mint volt. A felépülés alatt is ugyan úgy volt orgazmusom, csak nem élveztem annyira, mert egy-egy adott pillanatban bezavart a heg, nem tudtam elengedni magam 100%-osan.
2012. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A varratszedésig nagyon, szinte kibírhatatlanul fájt, utána még pár napig kellemetlen volt ülni. Kb. 6 hét után már csak ici-picit volt érzékeny, a szexuális életünket egyáltalán nem befolyásolta.
2012. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 7 hete szültem,3 hete már szexelünk és nekem egyáltalán nem fáj,nem is érzem csak kutyapózban kellemetlen egy kicsit mert úgy feszül.
2012. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 hét után voltunk először együtt, akkor kicsit érzékeny volt. Utána még pár hétig az első 1-2 percben érzékenyebb volt, de utána elmúlt. Aztán azóta csak frontokra érzékeny. :)
2012. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt rossz,az első alkalommal (szülés után 7 héttel) volt az első mp-ben egy icipici fájdalom,de az tényleg semmi volt.Orgazmust meg könnyebben elérem mióta szültem,nem tudom miért,meg hogyan,de örülök neki!
2012. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi négy héttel szülés után próbálkoztunk először, akkor egy picit kellemetlen volt és fájt is, de a következő alkalommal ugyanolyan jó volt, mint azelőtt, szerencsére orgazmus szempontjából sem változott a helyzet.
2012. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anyács ***** válasza:
Mi 5 héttel a szülés után gyakoroltunk, de nagyon sz*ar volt! Aztán szép lassan, kb 2hónap alatt meglazultak a dolgok, és sokkal jobb, mint előtte.
2012. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!