Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két hete szültem, elég csúnya...

Két hete szültem, elég csúnya a hasam. Még erősen látszanak a terhességi csíkok és a középső barna csík is. Mikorra fog elmúlni? Idővel javulni fog? Mit tudok kezdeni vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapja szültem. A középső csíkom eltűnt, de azon kívül minden terhességi csíkom látszik. Szerencsére nem volt sok.
2009. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

3 honapja szültem,a barna csík nekem is meg van még,de már hangyányit halványult.A Babénak van direkt ilyen krémje szülés utánra!!

2009. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hat hónapja szültem, a barna csíkom már kb két hónapja nem látszik, terhességi csíkom szerencsére nem volt sok de látszik sajnos igaz elég halványan. meg még a hasam sem ment vissza teljesen.
2009. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

A barna csík elmúlik, erősen pigmentált az a rész, nekem a köldököm is tiszta fekete volt belülről, Nem koszos, hanem ott is ilyen volt. Ahogy fürdesz, lekopik az elhalt hámsejttel. A lufa szivacs nagyon jó erre, mindig sikáld át, és szépen halványosni fog, kb 3 hós volt a fiam, mikor elmúlt.A terhességi csíkok megmaradnak sajna, nekem nagyon csúnya volt, most már nem lila, hanem opálos, 10 hós a babám. Amúgy nem törődök vele, járok topocskában, mert a hasam lapos maradt. Akit meg zavarnak a csíkjaim, ne nézegesse:) Én titkon még egy kicsit büszke is vagyok rájuk, hiszen attól lettek, h egy pici életet hordoztam magamban:) Próbálj így rágondolni:)

2009. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!