Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú vagy rövid haj? A...

Hosszú vagy rövid haj? A hátam közepéig érő, barna hajam van. Sok ideje növesztem, de már szét van töredezve. Viszont nemsoká it a ballagási fotózás, és arra növesztettem. De nagyon csúnya és le akarom vágatni. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
(hosszúkás arcom van, és vékony vagyok) ahoz szerintem a rövid haj jobban áll, vagy nem?
2011. febr. 12. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csúnya akkor vágasd le, szénakazallal semmiképp se fotózkodj :)
2011. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak annyit vágass amennyit muszáj, meg egy kis formát aztán eldöntöd hogy így tetszik-e, mert ebből még mindig lehet rövidebbet csinálni, minthogy most levágatod rövidre és megbánod :)
2011. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

de az hogy hosszúkás arcom van közrejátszik abban, hogy mi áll jól?

mert szerintem a rövid haj szélesítené az arcomat, a hosszú meg még tovább nyújtja. E miatt is szeretném levágatni.

2011. febr. 12. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben fokozatosra vágatnám, és egy kis fufrut is. mert a fufru, kerekíti és vékonyítja az arcot. Ha nagyon szeretnéd levágatni, hát vágasd le. De nehogy utána megbánd!
2011. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben csak annyit vágatnék amennyi már töredezett és adnék neki egy kis formát. Meg a fodrászt megkérdezhetnéd valami pakolásról meg ilyesmi, hátha attól szép egészséges lesz :)
2011. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemmmondommeeeg válasza:
100%
Hát a helyedben én is csak a töredezett részt vágatnám le, vagy egy kicsit többet.
2011. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!