Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanában a Szt....

Szültetek mostanában a Szt. István kórházban? Hogy zajlik ott a szülés? Várnai dr-ról vélemény?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ott szültem, igaz nem Várnai dr-nál.

Nekem fantasztikus élmény volt. Kaptam egy szülőszobát (pont az alternatív volt szabad, így jól jártam), ott vajódhattam. Bárki bejöhetett hozzám, nekem anyukám és a férjem volt bent. A vajúdás alatt csak a szülésznőm jött be ellenőrizni. Ha úgy gondoltam kimehettem a folyosüra, mosdóba, sétálhattam ami jól esett. Amikor elindultak a tolófájások, anyukám szólt a dokinak, aki rögtön jött is, és pár perc múlva már kezemben volt a picikém. Rögtön mellre tették, apa elvágta a köldökzsinórt, és magunkra hagytak 15-20 percig. Nagyon meghitt volt, csak mi hárman, az új család, a mi kis csöppségünkkel. Később elvitték, megfürdették, felöltöztették, majd levitték a csecsemő osztályra. Engem is levittem, megkaptam a szobámat, és onnantól annyit lehettünk együtt amennyit csak akartunk. Én maximálisan megvoltam elégedve mindennel. A szülésznők különösen kedvesek!

Remélem tudtam segíteni!

2009. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, én fél éve szültem ott dr.Fedina Lauránál és szuper volt, pedig nagyon nehéz szülés volt, majdnem császár lett a vége! Mindenki nagyon ott van a toppon az istvánban. Nem is kértem és mégis gátvédelemmel született a fiam, sehol nem repedtem, minimális volt a sérülés pedig 3700grammal és 54 centivel született, 20órás vajúdás után! Úgy volta ahogy az előttem szóló írta, nekem a férjem volt velem végig onnantól hogy bementünk. Én alapítványi szobát kértem és így hármasban voltunk egy szobában a szülés után pár napig. Ja, és nem volt fogadott orvosom, se szülésznőm!
2009. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. jún. 22. 06:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szültem az Istvánban,és csak jót tudok írni Neked.A személyzet profi.Engem is csak a szülésznőm(fogadott) vizsgált,igaz,elég gyorsan,3 óra alatt szültem.Semmilyen beavatkozás nem volt(infúzió,szuri,gátmetszés)nagyon családias hangulat volt.Csak a férjem,a dokim(Dr.Szőczei Bea) és a szülésznőm volt bent.Miután kibújt a babám egyből cicire tették,a köldökzsinórt én vágtam el.A férjem is ment a szülésznővel(Hajdú Barbi,szuper!)fürdetni,öltöztetni.Kb.10 perc múlva jöttek vissza,utána 2 órát teljes nyugalomban,hármasban töltöttünk a szülőszobán(megfigyelés).Az biztos,h a 3.babámat is az Istvánban szeretném szülni,és nagyon remélem,h megint a Barbi és a Bea segíti majd világra...meg persze a férjem.
2009. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Decemberben szültem ott,de nekem Dr.Mészárós László volt az orvosom.Nekem is egy külön vajúdos szobám volt és a szülésznő folyamatossan tartotta velem a kapcsolatot.Ha nagyobbak voltak a fájdalmak kaptam Morfiumot és így sokkal jobb volt a szülés.

Sok siket kívánok a szüléshez!

2009. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!