Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg tudnátok mondani hogy...

Meg tudnátok mondani hogy Málna levél teafűvet, vagy simán málna levelet teának hol lehet beszerezni? És hogy nagyjából milyen árban van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia én pár hete vettem málnalevél teát a gyógyszertárban bár megrendeltem az egyikbe mert nem volt nálunk semelyik gyógyszertárban.

kb olyan 250 volt ha jól emlékszem, olyanba mint a kamillatea zacsiban volt.

2012. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kellemes babavárást :)
2012. ápr. 24. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

szia, gyógyszertárban és gyógynövényboltban is lehet kapni. Úgy körül van az ára ahogy előttem írták.-)

Boldog babavárást!

2012. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden patikában, bár ezt már írták - és azt hadd tegyem hozzá, hogy én is ittam ezerrel, és nagyon bejött, könnyű szülésem volt!
2012. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pénteken voltam 36 hetes és most már szerintem elkezdhetem inni, bár az orvosommal nem beszéltem még erről, de a héten megyek a védőnőhöz is tőle azért megkérdem hogy tanácsolja e. Nagyon sok mindenkitől hallottam hogy hatásos, viszont voltak akik azt mondták hogy sz_rt se ért :/ hát én megpróbálok minden megtenni hogy könnyebb legyen, még első babás vagyok. :) köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 24. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógynövénybolt. És még ajánlom a Cimicifuga és Caulophyllum homeopátiás bogyókat is. Nekem mindkét szülésemnél nagyon segítettek, én nagyon hittem is bennük, lehet azért.
2012. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! köszönöm a tanácsot, de megtudnád írni hogy amiket említettél még homeos bogyókat, mikortól és napi milyen adagolásban kellene szedjem? Vagy hogy kell adagolni ezeket?
2012. ápr. 25. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!