Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismama vagyok....

38 hetes kismama vagyok. Tegnap óta fájdogál a hasam. Olyan mint amikor megvan és fáj a hasam. Hamarosan szülni fogok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat
2009. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az összehúzódással járó fájdalmak semmivel nem téveszthetők össze (sajnos és szerencsére). Én előtte még sosem éreztem olyat (és olyan erős fájdalmat). Figyeld a nyákdugót és a magzatvizet! Bár nekem szülés előtt 4 nappal távozott a nyákdugó, de mégiscsak jel volt! És szerintem csináltass CTG-t az megmutatja az összehúzódásokat is! Kitartás!
2009. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi de 38. héten kicsit butuska ez a kérdés, valószínű hogy hamarosan szülni fogsz. Na viccet félretéve, nekem azt mondták hogy olyan lesz a szülés előtti fájdalom hogy derékból indul és sugárzik előre. Én ezt vártam de egysem volt, csak olyan amilyennek leírtad. Ja és jóslóim se voltak csak szülés előtt pár nappal.

Könnyű szülést kívánok 4 hónapos baba anyukája

2009. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adri baba ***** válasza:

Ilyenkor már bármi előfordulhat!!!:)

Nekem éjjel 4 kor enyhén kezdődtek a mensis görcsök.És még akkor is enyhe volt amikor 5 percenként jött,a burokrepesztés után lett durva..Figyelt milyen időnként jelentkezik!

2009. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már közeledhet a szülés időpontja, de amíg nem tapasztalsz "fejlődő" fájásokat (egyre sűrübben jönnek, egyre erősödnek és hosszabbak) addig jóslófájásokról, vagy "felkészülési szakaszról" beszélhetünk, nem vajúdásról. Ez egy természetes folyamat, nem kell megijedni, ha sokáig tart :)

Sokat segíthet, a következő szülésfelkészítő link:

[link]


Remélem, hogy segíthettem. Könnyű szülést kívánok!

2009. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már annyira várom hogy megszülessen a babám, hogy mindent jelnek veszek:-)
2009. jún. 23. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!