Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már éjjel óta mensis...

Most már éjjel óta mensis görcseim vannak, folyamatosan. V@l@ki szült ezután hamarosan, vagy még sok lehet? Most vettem észre, ilyen sárgás-barnás, kicsit rózsaszínes váladékot. Szerintem a nyákdugó kezdhet távozni.38+5 napos kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehéz megmondani, csak tapasztalatokat várok, hogy kinek milyen előjelekből mikor lett baba??Köszi előre is...
2010. jún. 9. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az a váladék szerintem a nyákdugó volt. Nekem reggel távozott a nyákdugó, este pedig minden előjel nélkül elkezdett ömleni a magzatvíz. Csak a mentőben kezdtem görcsölni, de akkor élből 3 percesekkel indítottam. Szerintem a jó magyar utaknak és mentőautóknak köszönhetően, mire a kórházba értünk szünet nélküli fájásaim voltak és elejétől a végéig 4 órahossza telt el.

Persze van, akinek távozik a nyákdugó és még napokig nincs semmi, de te görcsölsz is...Olyan nagyon sok nem is lehet hátra, hiszen 38+5 napos vagy! :)Itt hamarosan babó lesz! Talán még ma vagy holnap... Mindened össze van készítve? :) Könnyű szülést kívánok neked!

2010. jún. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, én is azt mondanám, hogy talán ma vagy holnap már megszületik a baba :) Könnyű szülést kívánok!
2010. jún. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
remélem egy próféta szól belőletek.Már nagyon szeretném a babámat a kezemben tartani,és már bevallom őszíntén kicsit unom is a szülést:))Majd megírom, hogy mi t9rtént, de ahogy olvasgatom, valakinek még 2 hét is eltelt ezután:-)
2010. jún. 9. 07:02
 4/12 A kérdező kommentje:

bocsi, nem a szülést unom, hanem a terhességet

már tiszta izgatott vagyok:)

2010. jún. 9. 07:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem pénteken ment el a nyákdugóm és szombaton született meg a kislányom 38+5hetesen:-))Szurkolok Nektek!
2010. jún. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!Akkor gratulálok,mert nemsokára megszületik a baba!A nyákdugó távozása után indul a szülés!Ha tudsz ird meg most hogy állsz!!Szorítok neked!!!
2010. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Semmi különös azóta, folyamatos, barnás-sárgás folyás, és állandó mensis fájdalom:)Nem tudom mikor kezdődik, jó lenne már...
2010. jún. 9. 10:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én két és fél hete szültem, és úgy kezdődött, hogy hajnali 2-kor nyákdugó távozott utána mensis görcsölés nem nagyon, csak egyre sűrűbben, aztán 10 percesek lettek, délelőtt 11-re kórházban voltam, 13 órakor burokrepesztés és délután negyed 6-kor megszületett a kislányom, mindez a 38.héten, úgyhogy szerintem készülhetsz. :-)))

Könnyű szülést és jó babázást!

2010. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na szia :) hogy vagy? Egyben vagy még :) de elhiheted nekem,ettöl a nagy melegtől tuti beindul a szülés :)
2010. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, csütörtök hajnali 02:15-kor megszületett a kisfiunk.Spontán, és viszonylag könnyen:)3600g és 51 cm.Ma jöttünk haza:)
2010. jún. 14. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!