Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki magánorvosnál szül, adtok...

Aki magánorvosnál szül, adtok képet a babárol?

Figyelt kérdés
És írtok rá valamit, valami kedveset? VAgy csak a születési dátumát?

2012. máj. 2. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Én nem adtam képet.Miért kellene?Szerintem ez felesleges.Szerinted van egy külön albuma az ilyen képeknek vagy mi?
2012. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Én sem adtam! Meg sem fordult a fejemben.
2012. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én adtam, nála mind a 4 falon vannak hatalmas parafa táblák, ahová a kicsi babák képei ki vannak rakva. Annyit írtam rá, hogy Köszönjük név és dátum.

Olyan jól esik ránézni, mikor megyünk, hogy az én picikém is ott van.

2012. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
MI is adtunk,neki albuma van a recepción.Köszönöm,hogy világra segítettél,név ,dátum..ez van rajta.
2012. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A mi orvosunknak bizony van ilyen albuma. És a honlapján is van babagaléria. Kifejezetten kérte, hogy adjunk neki képet, ha megszületik. :)
2012. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is adtam!

Bár én azért, mert nem volt egyszerű szülés,és csak rajta múlott,hogy egészségesen itt van a babám!:)

Mondta,hogy neki is emlékezetes szülés volt.

2012. máj. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi is adtunk!A mi dokinknak is vanalbum aváróban...


Engem még az endokrinológus doktornőm (terhesség alatt felborultahormonháztartásom,így kerültem hozzá)ismegkért hogy majd az első szülés utáni kontrollra vigyek már a babáról egy képet!


Nekem jól esett!


Szóval a dokimnak most is adunk majd!

2012. máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A mi dokinknak is kint van a rendelőjében az összes babás kép. Van egy egész polcos szekrénye erre a célra.
2012. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten kérte a doki, hogy vigyek egy képet, amin én vagyok a gyerekkel.
2012. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én - végül - ügyeletes dokinál szültem (nagyon elégedett voltam vele), neki nem adtunk képet. De nagyon jó dolognak tartom az általatok említetteket.
2012. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!