Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki magánorvosnál szül, adtok...

Aki magánorvosnál szül, adtok képet a babárol?

Figyelt kérdés
És írtok rá valamit, valami kedveset? VAgy csak a születési dátumát?

2012. máj. 2. 21:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az én dokim kért! Neki is tele van a fal a picik képével.

Gondoltam valami frappánsat kellene rá írni. De ilyen ötletem nincsen. Itt reménykedtem, hogy kapok.

2012. máj. 3. 09:48
 12/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, off.

Megkérdezhetem, hol dolgoznak ezek a lelkiismeretes dokik, akik képet kérnek a babáról?

Nagyon szimpatikus, hogy a nőgyógyász kíváncsi az eredményre is :-)

2012. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nyíregyházán!

Egy egész nagy fal tele van a szebbnél szebb babákkal a rendelőben. Olyan cukik. Tölem még az NST-s hölgy is kért, mert annyira összebarátkoztunk és kiváncsi a babámra. Ő is kap.

2012. máj. 3. 18:29
 14/15 anonim ***** válasza:
Az enyém Budapesten, SOTE I. klinika, és Murber Ákosnak hívják. Nagyon lelkiismeretes!
2012. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt 12.

Köszi! Tényleg nagyon szimpatikus, ilyenről még nem is hallottam, pedig ezek szerint nem is egyedi.

2012. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!