Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Kik azok közületek,...

Kismamák! Kik azok közületek, akik még augusztus elejére vannak kiírva, és mit vettetek meg eddig a babátoknak? 27hkm

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 11-16 között fogok szülni valamikor. Rucink meg ilyesmi van, mert használtruhával foglalkozunk. Meg maradt a lányomról is. Mindent használ még, ágyat vettünk, tesókocsit is, mert nagyon olcsó volt, igazából már csak kis apróságok vannak. Pl. pelenka. Te hogy állsz? hogy érzed magad? Fiú vagy lány lesz?
2012. máj. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia. Én aug.10-re vagyok kiírva. Maradtak baba ruháim a fiaimról(most is fiú lesz), meg kaptam is párat. Venni nem fogok,csak pár db-ot,mert nem tudom mekkora lesz, az előző fiúk nagyok voltak. Azt se tudni milyen idő lesz. Csak kádat kell vennem, textil pelusokat, fürdetős cuccokat, meg magamnak ami kell a kórházba. Kiságy van, babakocsit, hordozót és járókát a barátnőm adja kölcsön,mert azokat eladtam. Szép várandósságot! 26+3heteske.
2012. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Augusztus 8.-ára vagyok kiírva. Eddig egyszobás mini garzonban laktunk. Most költöztünk egy 3 szobás kertes házba mert iker kislányaink lesznek. Így a házat rendbe kellett tenni. Mivel rokonságba vagy nincs még gyerek vagy már nagyon idősek így semmi használt dolgot nem kaptunk. Mi a szobába a baba bútorokat gyártattuk (pelenkázó, kiságyak, babaszekrények, etetőszék). A papakocsit a szüleimtől kaptuk nagyon szép modern babakocsi. Ruhákat is kaptunk már de mi is vettünk nekik. Egypár játékot is kaptunk. Autósülést is vettünk (a párom már gyakorolja aki-be szerelését)Baba mérleget vettünk, fürdetőkádat. A párom szülei jönnek haza külföldről augusztus elején és ők szóltak hogy ne vegyünk babahintát mert az ők szeretnék megvenni. Eddig ennyi van meg ha még menetközbe eszünkbe jut valami akkor azt meg vesszük.


További szép babavárást kívánok!! :)

2012. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok mind a hármótoknak :)! Neked, első válaszoló most kislányod vagy kisfiad lesz? Én 3.-ra vagyok kiírva és kislányom lesz. Babacuccokat mi is nagyon sokat kaptunk rokonoktól, ismerősöktől, akiknek már van babájuk, de már kinőtték, de nagyon jó állapotban vannak. Amit vettünk eddig az a babakocsi, babahordozó, kiságyat holnap vesszük meg, cumisüveget meg cumikat vettünk még. De kellenek majd még a babaápolási szerek, de azt szerintem az orvos fogja felírni. Tudjátok már a babátok nevét?
2012. máj. 7. 14:14
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy egész jól érzem magam, csak mostanában elég fáradékony vagyok. Ti hogy vagytok ezzel?
2012. máj. 7. 14:16
 6/15 anonim ***** válasza:

A babaápolási szerekkel én úgy voltam, hogy az még rá ér.

Mivel császározni fognak ezért az első baba Bella nevet kapja a második pedig a Kíra nevet.

2012. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mind a kettő nagyon szép név! Enyémet elég valószínű, hogy Biankának fogják hívni.
2012. máj. 7. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi is gondolkoztunk a Bianka néven. :)
2012. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Katicabogárka20 ***** válasza:

en is 3.ara vagyok kiirva sajnos epp korhazba gorcsoles miatt.. Nekunk

Boglarkanak fogjak hivni

2012. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Talán fiú lesz, ezt mondta a doki 19 hetesen. Azóta nem hajlandó uh-t csinálni. Mostmár kivárom a 2 hetet, és 28 hetesen úgyis a fogadott dokimhoz megyek. Gondolkoztunk a Milán néven, de mostanság felénk annyira felkapott név lett, hogy már szinte tucatnévnek számít, úgyhogy lehet, más lesz. Még nem tudom.
2012. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!