Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Kik azok közületek,...

Kismamák! Kik azok közületek, akik még augusztus elejére vannak kiírva, és mit vettetek meg eddig a babátoknak? 27hkm

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 22:32
1 2
 11/15 anonim válasza:
Sziasztok!33 hetes vagyok,augusztus 1 a várható időpont.Celldömölkön szeretnék szülni.Viszonylag sok mindent igyekeztem beszerezni eddig,bár a férjem szerint annyira előre nem érdemes bevásárolni.Szerintem a 3.trimeszterben már neki kell állni.Alapvető dolgokat legalább,ami a kórházba kell jó összerakni már(hálóingek,intim betét,zsepi,wc-papír,textil pelenkák,szoptatós párna,bimbóvédő,szoptatós melltartók)a babának a kis csomagjába 1-2 50-56-os body,rugdalózó,zokni,kis kabát,1-2 pelus,takaró és baby hordozó,amikben haza lehet vinni.Celldömölkön nem kell ruhát és pelenkát vinni,csak hazafele.A rokonok,ismerősök is adnak használt,vagy új holmikat és a neten is sok jó,olcsó dolgot lehet találni(jofogas.hu, aprod.hu, elafani.eu) Nincs még pelenkázóm,kádam,orrszívóm-ez meglesz,lehet netről rendelem.A légzésfigyelővel vagyok hadilábon,vennék is,meg nem is.Az ok,hogy riaszt,de nem tudom attól még hogy lehet így megmenteni egy fuldokló babát.Bébiőrt vettem a neten,hogy halljam,ha sír az udvarról,vagy konyhából.
2012. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szia! Mostanra már én is 33 hetes vagyok, és augusztus 3-ra vagyok kiírva, majdnem egy időpontra :)! Én sem a méregdrága cuccokat vettem meg, hanem mi is kaptunk rokonoktól, ismerősöktől és én egy csomó mindent a vateráról szereztem meg, tök klassz dolgokat és nem is volt drága.
2012. jún. 13. 23:17
 13/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Aug. 8-ra vagyok kiírva (János kórház). Remélhetőleg jövőhéten elkezdjük festeni a babaszobát (ami egyenlőre a mi hálónk)és lassan megvesszük a kiságyat, új szekrényt a szobába stb... Nem kapkodtuk el!! :)

Ti hogy álltok a vásárlással, készülődéssel?

2012. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor már nálatok is folyik a nagy készülődés :)! Én mostanra már 35 hetes vagyok és szinte már minden meg van és a helyén van, csak pár apróság kell, meg még be kell pakolnom a kórházi csomagot. Boldog babavárást
2012. jún. 28. 12:06
 15/15 anonim ***** válasza:

Irigyellek, hogy már ilyen jól álltok! :)

Azt mondják lesz még kánikula addig (most hévégétől is), azt nem annyira szeretném most, pedig alapból nincs bajom a meleggel... Holnap hívok is egy klíma szerelőt, mert a múltkori 38 fokot nehezen viseltem. Pedig duci sem vagyok...

2012. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!